W dniach od 14.09 do 15.10.2018r. nie wykonujemy usług. Przepraszamy państwa za utrudnienia i zapraszamy w terminie późniejszym.

Cyfrowy Polsat: Transponder nr 65 to nasza nowa pojemność


Autor , źródło:

MN, tvpolsat.info

Cyfrowy Polsat: Transponder nr 65 to nasza nowa pojemność. Cyfrowy Polsat potwierdził, że wynajmuje od Eutelsatu transponder nr 65 satelity Hot Bird 13B – 13E o częstotliwości 12,015 GHz.

Cyfrowy Polsat: Transponder nr 65 to nasza nowa pojemność
Cyfrowy Polsat: Transponder nr 65 to nasza nowa pojemność

Cyfrowy Polsat: Transponder nr 65 to nasza nowa pojemność

We wrześniu 2017 roku operator emitował na tym transponderze przekazy testowe, a w październiku udostępnił miejsce kanałom Viacom International Media Networks. To jednak Cyfrowy Polsat zarządza tą częstotliwością.

– Transponder nr 65 to nowa pojemność, o której informowaliśmy jesienią zeszłego roku przy okazji zakomunikowania faktu przedłużenia umowy z Eutelsatem – powiedziała portalowi tvpolsat.info Olga Zomer, rzecznik prasowy operatora.

Obecnie, poza emisją kanałów Viacom International Media Networks, Cyfrowy Polsat prowadzi na tym transponderze testy nowych stacji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy z podaniem źródła i autora.

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Inne podobne wpisy

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.