ZDJĘCIA

Zdjęcia
Zdjęcia

Galeria przedstawia zdjęcia wykonane podczas montaży radia, telewizji, internetu, telefonii oraz instalacji elektrycznych.
W poniższych galeriach znajdziesz dużo fotografii pogrupowanych w poszczególne katalogi.
Zdjęcia wykonane w różnym okresie od lat 90 do dnia dzisiejszego.
Zdjęcia przedstawiają instalacje wykonywane podczas realizacji zamówień.

Galeria 

Zdjęcia pogrupowane w albumy, do których linki znajdziesz również pod każdym albumem w zakładce Foto

 Nasze fotografie z montaży, ekspertyz i wizji lokalnych.

<< wróć do głównej galerii <<

Zdjęcia wykonane podczas montażu zbiorczych instalacji antenowych RTV-SAT - Lublin. Wg. obowiązujących przepisów każdy nowy blok mieszkalny jest zobowiązany na posiadanie w/w instalacji. Więcej o tym przeczytasz w dziale TELEWIZJA > Instalacje zbiorcze.

Zdjęcia wykonane w okresie kilkunastu lat podczas montażu anten i instalacji do odbioru telewizji satelitarnej. Precyzja ustawienia anteny często zmusza do montażu i ustawienia anteny przez firmy - instalatorskie rtv-sat.

Zdjęcia wykonane w okresie kilkunastu lat podczas montażu anten i instalacji do odbioru naziemnej telewizji. Od roku 2013 nadawany jest wyłącznie sygnał naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T /T2. Obecnie w ramach DVB-T/T2 nadawanych jest ponad 35 kanałów telewizyjnych.

Zdjęcia wykonane podczas montażu instalacji do odbioru radia FM oraz cyfrowego DAB+. Instalacje stacjonarne w domach prywatnych oraz w budownictwie wielorodzinnym.

Galeria zdjęć wykonana w okresie kilkunastu lat podczas montażu i naprawy instalacji internetowych. Montaż Internetu satelitarnego, internetu LTE oraz sieci wewnętrznych.

Galeria ze zdjęciami wykonanymi podczas montażu elektro instalacji.

Zdjęcia wykonane podczas montażu kamer i monitoringu. Montujemy kamery IP. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zdjęcia nie sklasyfikowane do żadnej galerii. Zdjęcia wykonane podczas prac monterskich lub instalacyjnych nietypowych dla naszej profesji usług. Znajdziemy tutaj również zdjęcia okazjonalne. Ciekawe do obejrzenia zdjęcia. Zapraszam.

Galeria zdjęć wykonana podczas konserwacji i wymiany elementów starych instalacji radiowo-telewizyjnych. Zdjęcia przedstawiają stan anten i innych elementów po kilkunastu latach od zamontowania.

W tej galerii przedstawiamy zdjęcia z nieprofesjonalnego wykonania usług przez amatorów. Często są to drastyczne technicznie niedociągłości. Wykonania które oceniamy na karygodne błędy w naszej branży.

<< wróć do głównej galerii <<

Wybierz inną galerię:


 Zobacz nasze Certyfikaty i Referencje

CERTYFIKATY

REFERENCJE


<< wróć do głównej galerii <<

Wybierz inną galerię:

Zdjęcia


 

Zapraszamy do przeglądania.

Źródło: