Multiroom CP

Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie

Ciesz się tym samym pakietem kanałów nawet na 4 telewizorach. I każdy w rodzinie ogląda to, na co akurat ma ochotę!
 
Szczegóły
 

Dostęp do ulubionych programów tylko na jednym telewizorze to dla Ciebie za mało? Teraz możesz wybrać usługę Multiroom HD z jednym, dwoma lub trzema dekoderami dodatkowymi i cieszyć się tym samym pakietem kanałów nawet na czterech telewizorach!Pamiętaj! Na każdym z telewizorów możesz oglądać w tej samej chwili różne kanały!

Jednorazowa opłata za udostępnienie dekodera do usługi to 29 zł.

 
 


Sprawdź naszą aktualną ofertę

Do korzystania z usługi wymagany jest:

1. aktywny kontrakt z CP (bez zaległości);
2. dekoder podstawowy z kartą dekodującą;
3. dekoder dodatkowy z kartą dekodującą;
4. podłączenie obydwu dekoderów do sygnału satelitarnego.

Uwaga! Dekodery muszą być wykorzystywane w obrębie jednego gospodarstwa domowego

– jest to warunek poprawnego funkcjonowania usługi.

 

Skonsultuj ze sprzedawcą możliwość podłączenia w Twoim domu dekoderów dodatkowych.

UWAGA: każdy dekoder musi być podłączony do instalacji antenowej. Można podłączyć więcej niż jeden dekoder do jednej anteny przy użyciu konwertera typu „twin” lub „quad” albo podłączyć dekodery do oddzielnych anten satelitarnych.

Okresowa aktywacja Usługi
Dekodery dodatkowe z usługą Multiroom HD wymagają dokonania okresowej aktywacji za pomocą karty z dekodera podstawowego. Aby dokonać aktywacji, należy:

a. wyjąć kartę z dekodera podstawowego,
b. wyjąć kartę z dekodera dodatkowego,
c. włożyć kartę z dekodera podstawowego do dekodera dodatkowego i poczekać, aż dekoder dodatkowy potwierdzi odblokowanie sygnału
d. włożyć odpowiednią kartę do dekodera dodatkowego oraz do dekodera podstawowego.

Każdy dekoder dodatkowy wymaga indywidualnej aktywacji.
Numer karty dekodującej dekodera podstawowego oraz dekoderów dodatkowych znajdą Państwo w części A Umowy Abonenckiej oraz Protokole.

Użytkownik za pomocą komunikatu na ekranie odbiornika telewizyjnego jest informowany o terminie kolejnej aktywacji dekodera dodatkowego. W przypadku niedokonania aktywacji, dostęp do programów na dekoderach dodatkowych zostanie zablokowany. Czas następnej aktywacji dekoderów dodatkowych jest zmienny i zarządzany automatycznie przez system Cyfrowego Polsatu.


Uwaga! Można aktywować dekoder dodatkowy w dowolnym momencie – oczekiwanie na wyświetlenie komunikatów nie jest wymagane.

Jesteś już naszym Abonentem? Zapytaj o ofertę dla Ciebie! Zadzwoń pod numery 801 08 08 08; 222 127 222; 699 00 2222 (opłata zgodna z cennikiem Państwa operatora) lub odwiedź najbliższy Autoryzowany Punkt Sprzedaży.

 

 

Podane ceny są cenami promocyjnymi. Usługa Multiroom HD jest dostępna tylko z Pakietem Familijnym HD lub Familijnym Max HD. Usługa Multiroom HD nie obejmuje Usługi VOD. „Nawet na 4 telewizorach” dotyczy oferty na dekoderze głównym oraz trzech dekoderach dodatkowych dostępnych w ramach płatnej usługi Multiroom HD w wybranych ofertach.