Internet satelitarny

Internet satelitarny szerokopasmowy. Dostępny wszędzie, nawet w regionach gdzie nie ma sieci światłowodowej, kablowej, radiowej ani komórkowej (LTE). Internet satelitarny umożliwiający wysyłanie danych z prędkością od 25Mb/s i pobieranie ich z prędkością od 6 Mb/s (w zależności od wybranego pakietu)

INSTALACJA INTERNETU TOOWAY

OFERUJEMY PROFESJONALNY MONTAŻ ZESTAWU DO ODBIORU INTERNETU SATELITARNEGO.

Instalacja internetu satelitarnego toowayNasi instalatorzy posiadają certyfikaty operatora TOOWAY, firmy SKYLOGIC.

Stosujemy tylko materiały najwyższej jakości. Na każdą instalację dajemy gwarancję niezawodnego działania na czas umowy.

Stosujemy okablowanie RG6 lub TRISET113 z końcówkami kompresyjnymi. Uchwyt jest z atestem TUV  na wytrzymałość wg normy UE.

Prawidłowe ustawienia anteny połączone z użyciem najlepszych materiałów daje gwarancję bezawaryjności połączenia z Internetem.

Film instruktarzowy

Tooway KA-SAT Instrukcja instalacji

ZASIĘG TOOWAY

Zasięg ToowayInternet satelitarny działa z każdego miejsca w Europie w tym na całym terytorium POLSKI.

Bez względu na miejsce zamieszkania Twój Internet zawsze będzie działał z wysoką jakością transmisji. Nie ma znaczenia czy mieszkasz na wsi, w górach, nad jeziorem czy nad inną wodą. Nie musisz posiadać łącza kablowego czy innego kanału zwrotnego. Nasz Internet jest technologią dwukierunkową. Jeżeli mieszkasz poza miastem, nie musisz już drogo płacić za włączenie Usługa Internetu dostarczana jest bezpośrednio do Ciebie przez satelitę, dlatego dostępna jest dla każdego od zaraz.

Tooway wykorzystuje pasmo Ka. Transmisja w paśmie Ka obsługiwana jest przez satelitę Eutelsat KA-SAT – największego tego typu satelitę nad Europą.
Znajduje się on na pozycji 9º E (Wschód), tuż obok satelitów Eutelsat HOTBIRD, które umiejscowione są na pozycji 13º E (Wschód).

Usługę możemy aktywować we wszystkich krajach europejskich.

Jeśli masz pytania dotyczące połączenia z Internetem drogą satelitarną, ZADZWOŃ

Pakiety  i ceny internetu satelitarnego (na dzień 13.03.2024)

BIZNES

 

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

SZYBKOŚĆ

Tooway, usługa świadczona w sprawdzonej technologii satelitarnej, to szybki Internet bezpośrednio do Twojego domu.
Tooway sprosta wszystkim Twoim potrzebom, zarówno w zakresie przeglądania stron internetowych, obsługi poczty elektronicznej, pobierania plików muzycznych i filmów.
Szybkość pobierania danych do 25 Mb/s (download), a wysyłania do 6 Mb/s (upload) gwarantuje błyskawiczne ładowanie stron – nigdy więcej nużącego czekania!
Tooway, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, spełni wszystkie Twoje wymagania co do komfortowego korzystania z niezawodnego Internetu.

ZASIĘG

Usługa dostępna jest w całej Polsce i na terytorium Europy – z zachowaniem tej samej wysokiej jakości w każdym miejscu.
Jeżeli mieszkasz poza miastem, nie musisz już dodatkowo płacić za podłączenie Twojego domu do Sieci.
Zapomnij o dłużącym się oczekiwaniu na spełnienie obietnic o zbudowaniu w Twojej okolicy nowoczesnej infrastruktury – usługa Tooway realizowana jest za pośrednictwem satelity, dlatego jest dostępna od ręki i dla każdego.

OD ZARAZ

Uruchomienie usługi  jest proste.
Wystarczy podłączyć modem satelitarny do komputera i zainstalować oraz ustawić zewnętrzną antenę satelitarną. Możesz to zrobić samodzielnie lub powierzyć zadanie naszemu specjaliście – zamów usługę.
Nie trzeba instalować żadnych łączy telefonicznych.

OFERTA TOOWAY SKROJONA JEST NA MIARĘ TWOICH POTRZEB:

Możesz dobrać odpowiedni pakiet dla siebie w zależności od tego, jak korzystasz z internetu.
Odkryj całą paletę naszych ofert!

2 thoughts on “Internet satelitarny

Napisz komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.