Multiroom nc+

Multiroom w nc+
Każdy ogląda to, co chce w tym samym czasie

Możesz oglądać emocjonujący mecz w CANAL+ Sport, a Twój maluch w tym czasie, w innym pokoju ulubioną kreskówkę na kanale MiniMini+.

Opłacasz jeden abonament i możesz oglądać nawet 6 różnych programów w tym samym czasie.

Korzystaj z Multiroom a kompromisy nie będą potrzebne. Każdy będzie oglądał to, co lubi.

Dwie opcje do wyboru

 

Multiroom Standard HD

Multiroom Premium HD
2 dekodery, z możliwością nagrywania
różnych programów na każdym z nich
od 2 do 6 dekoderów

 

Multiroom Standard HD

Usługa Multiroom Standard HD umożliwia oglądanie różnych kanałów telewizyjnych nawet na 6 telewizorach jednocześnie. Bo każdy lubi coś innego…

 
multiroom

Multiroom Standard HD jest to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla wszystkich dekoderów HD, w tym jednego dekodera z cyfrową nagrywarką, które zapewniają wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent posiada dostęp do kanałów liniowych, pakietów platformy nc+ oraz usług dodatkowych. Usługa umożliwia także dostęp do kolekcji VOD+, ale jedynie z poziomu mediaBOX+/turboBOX+.

Sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do każdego dekodera. Warunkiem koniecznym jest połączenie dekoderów (mediaBOX+/turboBOX+ i BOX+) w internetowej sieci domowej LAN – przewodowo lub przez WiFi.

Konfiguracja połączenia sieciowego w Multiroom Standard

Jak podłączyć Multiroom Standard?multiroom standard instrukcja skrócona

 

Multiroom Premium HD

Usługa Multiroom Premium HD to możliwość oglądania różnych kanałów telewizyjnych na dwóch niezależnych telewizorach jednocześnie, dzięki zintegrowanym przez sieć domową dekoderom HD.

 
multiroom-premium-bez wyswietlacza

Usługa Multiroom Premium HD to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla dwóch dekoderów HD, który zapewnia wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent uzyskuje w pakiecie dostęp do wypożyczalni filmów VOD+, tej samej oferty programowej i listy nagrań z poziomu obu dekoderów. Ponadto, bez problemu może zatrzymać odtwarzanie nagrania na jednym z dekoderów i kontynuować na drugim, który znajduje się w innym pokoju. Podwójny sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do dekodera głównego. Dekoder dodatkowy nie musi być podłączony do instalacji satelitarnej. Warunkiem koniecznym jest połączenie dekoderów (mediaBOX+/turboBOX+ i BOX+) w internetowej sieci domowej LAN przewodowo lub przez WiFi.

Jak podłączyć Multiroom Premium? Sprawdź instrukcję >