POSZUKUJESZ: MONTERA RADIA, TELEWIZJI LUB INTERNETU, INFORMACJI O USŁUGACH, WSPARCIA TECHNICZNEGO - TO DOBRZE TRAFIŁEŚ -AŚ, POZOSTAŃ Z NAMI.           DZIĘKUJEMY ZA WIELOLETNIE ZAUFANIE NASZEJ FIRMIE.  TYLE LAT RAZEM - BO RAZEM TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ

Aktualizacja modułów CAM CI+ od nc+

18 stycznia w godzinach wieczornych na satelicie udostępniono aktualizację oprogramowania dla modułów CAM CI+ platformy nc+. Co ważne – dotyczy ona dwóch rodzajów modułów – oferowanych obecnie – niebieskich z logo nc+, jak i starszych, już niedostępnych w sieci sprzedaży – szarych CAM z logo CYFRA+. Aktualizacja jest emitowana na kanale TV Puls HD. 

Czytaj więcej ...

Eurosport 3 HD na tp. platformy nc+

18 stycznia br. w miejscu testu na transponderze platformy nc+ nr 11 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) o częstotliwości 11,411 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK pojawił się przekaz (prawdopodobnie plansza informacyjna) jednej z pięciu …

Czytaj więcej ...

Transmisje LM i LE w 4K w nc+

Wiemy już, jakie relacje sportowe w 4K planuje platforma nc+ na luty i marzec 2018 r. Kontynuowane będą transmisje piłkarskie w jakości Ultra HD. nc+ zaprosi na mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w technologii 4K. Przedstawiamy plan transmisji. 

Czytaj więcej ...

Epic Drama od 1.01 także w nc+

Po Cyfrowym Polsacie także platforma nc+ szykuje zmiany w ofercie od 1 stycznia 2018. Przekaz w Polsce decyzją nadawcy kończy kanał Universal Channel HD. Według nieoficjalnych informacji platforma nc+ zdecydowała się dokonać identycznej zamiany i tutaj także zamiast Universal Channel od 1 stycznia 2018 dostępny będzie kanał Epic Drama od Viasat World. 

Czytaj więcej ...