Montaż i ustawianie obrotnic USALS

Montaż i ustawianie obrotnic USALS to dość złożony proces, który w tym materiale postaram się opisać krok po kroku. Należy sprawdzić kompatybilność dekodera i obrotnicy, zapewnić odpowiednie miejsce montażu anteny, posiadać odpowiednie narzędzia itp.

Montaż i ustawianie obrotnic USALS
Montaż i ustawianie obrotnic USALS

Zacznijmy od początku

Przed zakupem należy sprawdzić czy planowana obrotnica będzie poprawnie działać z naszym dekoderem. Musimy sprawdzić czy dekoder posiada kompatybilne rozwiązania np. sterowanie USALS czy Diseqc (w odpowiedniej wersji). Obecnie można już zakupić w rozsądnych pieniądzach dobrej jakości obrotnicę. Obrotnicę z której działania będziemy zadowoleni. Ale zanim ją ustawimy musimy na początku dokonać zakupu. A w między czasie wybrać …

[ ... Treść dostępna dla osób zalogowanych ]

foto: internet

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Ci się spodobać

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.