nc+ z promocją – Przenieś telewizor do 4K

Autor , źródło:

Anita Kaźmierska, nc+

Platforma nc+ uruchomiła nową kampanię reklamową „Przenieś telewizor do 4K”, zachęcając w niej do przejścia na telewizję 4K. Głównym założeniem kampanii jest zaoferowanie Canal+ 4K Ultra HD za 0 zł przez cały czas umowy. 

nc+ z promocją - Przenieś telewizor do 4K
nc+ z promocją – Przenieś telewizor do 4K
W ramach nowej promocji nc+ opcję dodatkową Canal+ 4K Ultra HD można otrzymać w prezencie na cały okres umowy. Dotyczy to 12-miesięcznego zobowiązania na Pakiet Comfort+ z Canal+, Extra+ z Canal+, Superpremium+ lub VIP+.

Odbiór kanału jest możliwy wyłącznie przy wyborze dekodera 4K UltraBOX+. Dekoder 4K jest oferowany za 0 zł przez 6 miesięcy dla Pakietu Comfort+ z Canal+ lub Extra+ z Canal+ (potem 15 zł/mies.) oraz za 0 zł przez cały okres umowy dla Pakietu Superpremium+ lub VIP+. Aktywacja dekodera 4K wynosi 0 zł.

Miesięczne opłaty za poszczególne pakiety nc+ objęte promocją:

  • Pakiet Comfort+ z Canal+: 89,99 zł,
  • Pakiet Extra+ z Canal+: 99,99 zł,
  • Pakiet Superpremium+: 129,99 zł,
  • Pakiet VIP+ Max: 199,99 zł.

 
satkurier.pl

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy Preference Center

Polityka ciasteczek

Uwaga, ta strona używa Cookies Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.