Czy Netflix podniesie ceny w Polsce?

Po tym, jak Netflix podniósł ceny w Stanach Zjednoczonych, podobny krok jest spodziewany także na innych rynkach, w tym w Polsce. Całkiem możliwe, iż usługodawca już teraz przymierza się do podwyżki, ponieważ niektórym internautom, którzy dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z Netflixem, wyświetlają się ceny o kilka złotych wyższe od dotychczasowych. 

Czy Netflix podniesie ceny w Polsce
Czy Netflix podniesie ceny w Polsce

Nie jest jasne, kiedy i czy w ogóle Netflix podniesie ceny za usługę SVOD na polskim rynku, ale nowe stawki mogą wynosić nawet 39 zł, 52 zł i 65 zł zamiast aktualnych 34 zł za plan podstawowy, 43 zł za plan standardowy i 52 zł za plan premium.
 

– Testując różne poziomy cenowe, chcemy lepiej zrozumieć, jak użytkownicy postrzegają i cenią platformę Netflix. Testy te niekoniecznie oznaczają wprowadzenie konkretnych, nowych cen, a ich testowe wartości nie będą widoczne dla wszystkich – poinformowało biuro prasowe Netflixa.

Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.