nc+ z promocją – Przenieś telewizor do 4K

Platforma nc+ uruchomiła nową kampanię reklamową „Przenieś telewizor do 4K”, zachęcając w niej do przejścia na telewizję 4K. Głównym założeniem kampanii jest zaoferowanie Canal+ 4K Ultra HD za 0 zł przez cały czas umowy. 

nc+ z promocją - Przenieś telewizor do 4K
nc+ z promocją – Przenieś telewizor do 4K
W ramach nowej promocji nc+ opcję dodatkową Canal+ 4K Ultra HD można otrzymać w prezencie na cały okres umowy. Dotyczy to 12-miesięcznego zobowiązania na Pakiet Comfort+ z Canal+, Extra+ z Canal+, Superpremium+ lub VIP+.

Odbiór kanału jest możliwy wyłącznie przy wyborze dekodera 4K UltraBOX+. Dekoder 4K jest oferowany za 0 zł przez 6 miesięcy dla Pakietu Comfort+ z Canal+ lub Extra+ z Canal+ (potem 15 zł/mies.) oraz za 0 zł przez cały okres umowy dla Pakietu Superpremium+ lub VIP+. Aktywacja dekodera 4K wynosi 0 zł.

Miesięczne opłaty za poszczególne pakiety nc+ objęte promocją:

  • Pakiet Comfort+ z Canal+: 89,99 zł,
  • Pakiet Extra+ z Canal+: 99,99 zł,
  • Pakiet Superpremium+: 129,99 zł,
  • Pakiet VIP+ Max: 199,99 zł.

 
Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.