Supremus – inteligentne budynki

Supremus jest firmą instalacyjną działająca od 2005 roku prowadzącą działalność w zakresie projektowania, montażu i programowania inteligentnych instalacji elektrycznych KNX oraz Crestron (inteligentny dom), systemów audiowizualnych oraz instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Supremus - inteligentne budynki
Supremus – inteligentne budynki

Wiedząc jak istotną sprawą w dzisiejszych czasach jest zarówno bezpieczeństwo, oszczędności oraz komfort, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując im szeroki zakres usług, dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Jesteśmy zawsze gotowi służyć radą i doświadczeniem.
W systemach, które instalujemy posiadamy niezbędne doświadczenie poprzedzone zdobytymi certyfikatami. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę instalatorów oraz programistów i wspólnie rozwijamy również i własne rozwiązania.
Współpracujemy z projektantami oraz firmami działającymi w pokrewnych branżach.
Inteligentny dom to nasza specjalność.

Zapraszamy na stronę: www.supremusplus.pl/

 

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.