Chrzanowscy Development Lublin

Chrzanowscy Development Lublin. Nasza spółka rozpoczęła swoją działalność w styczniu 1999 roku jako „Mieszkania na sprzedaż” Chrzanowscy Sp. z o.o. Założycielami firmy są Halina i Włodzimierz Chrzanowscy.

Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych lubelskich rodzin. Od początku działalności postawiliśmy na wysoką jakość realizowanych przez nas projektów.

Chrzanowscy Development Lublin

Chrzanowscy Development Lublin

Zdobyte przez lata doświadczenie nauczyło nas, że to co najważniejsze to indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiejąc wymagania naszych klientów, wspólnie z nimi poszukujemy optymalnych rozwiązań, które w pełni będą dla nich satysfakcjonujące i zaspokoją każdą z ich potrzeb.

Prowadzona przez nas działalność, zgodnie z wartościami rodzinnej tradycji spółki, sprawia że przez lata budujemy zaufanie, które daje poczucie bezpieczeństwa naszym klientom.

Współpracujemy z renomowanymi pracowniami projektowymi oraz rzetelnymi firmami wykonawczymi gwarantującymi terminowość i solidne wykonanie inwestycji.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy na co dzień dbają, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Oferta Chrzanowscy Development

» Nowe mieszkania w Lublinie 
» Lokale usługowe w Lublinie  
» Powierzchnie biurowe w Lublinie

Kontakt

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w każdą sobotę w godz. 10.00-14.00 po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.
Biuro sprzedaży: 
ul. W. Chodźki 27 20-093 Lublin
Godziny otwarcia: Poniedziałek- Piątek Godz. 8.00-16.00
Telefon: 81 740 37 87

W Zarządzie firmy znajdują się osoby posiadające duże doświadczenie:

Halina Chrzanowska

Prezes Zarządu
Magdalena Chrzanowska

Wiceprezes Zarządu
Strona firmowa Chrzanowscy Development

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.