Rodzinny HD za darmo do końca roku w Cyfrowym Polsacie

Autor , źródło:
Jerzy Kruczek, Cyfrowy Polsat

Rodzinny HD za darmo do końca roku w Cyfrowym Polsacie. W Cyfrowym Polsacie pojawiła się nowa promocja. Według informacji udostępnionych przez operatora, nowi klienci, którzy wybiorą teraz pakiet Rodzinny HD, nie tylko będą go oglądać do końca tego roku za darmo, ale dodatkowo otrzymają w prezencie przez całą umowę dwa filmowe kanały premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD.

Rodzinny HD za darmo do końca roku w Cyfrowym Polsacie
Rodzinny HD za darmo do końca roku w Cyfrowym Polsacie

Do składającego się z ponad 80 kanałów pakietu Rodzinny HD dołączyło również pięć nowych stacji w jakości HD: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Super Polsat HD i TV6 HD.

Rodzinny HD za darmo do końca roku w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat rozszerzył ofertę najniższego pakietu Rodzinny HD. Osoby, które zdecydują się na ten pakiet, w ramach miesięcznej opłaty 19,99 zł, oprócz 84 kanałów otrzymają dodatkowo stacje z pakietu Cinemax HD przez całą umowę bez dodatkowych opłat. Nadawane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam kanały Cinemax HD i Cinemax 2 HD to dobry wybór dla widzów, którzy zainteresowani są najlepszymi filmowymi produkcjami, jak: „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Wielki Liberace”, „San Andreas” czy „Zakładnik z Wall Street”.

Wybierając pakiet Rodzinny HD z Cinemax HD, klient otrzyma:

  • 86 kanałów, w tym 27 w jakości HD, do końca roku za darmo;
  • Filmowe kanały premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD w prezencie przez całą umowę;
  • Sport na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra w jakości HD;
  • 28 dodatkowych kanałów, m.in. AXN HD, FOX HD, Discovery Channel czy Eurosport 1, do końca roku w prezencie;
  • Dekoder PVR z możliwością nagrywania już od 1 zł;
  • Możliwość skorzystania z opcji ON THE GO – ponad 50 kanałów i tysiące programów na życzenie na urządzeniach mobilnych za jedyne 5 zł/mies.

Rodzinny HD za darmo do końca roku w Cyfrowym Polsacie

Super Polsat i TV6 w jakości HD
Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą teraz oglądać swoje ulubione kanały – Super Polsat i TV6 w jakości HD. Wprowadzony z początkiem tego roku Super Polsat, jako pierwszy w Polsce, w zdecydowanej większości dostosowany jest do odbioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu, a w jego ramówce widzowie znajdą najpopularniejsze seriale i programy rozrywkowe z anteny Polsatu. Na TV6 prezentowane są popularne formaty typu talent show, reality show oraz seriale zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów.

Cinemax HD i Cinemax 2 HD dla miłośników kina
Kanały Cinemax HD i Cienamax 2 HD oferują wyselekcjonowane, najlepsze filmy dla fanów i miłośników kina. W najbliższym czasie widzowie będą mogli wybierać spośród takich tytułów jak: „Schronisko”, „Skrzypek”, „Sausage Party”, „Chłopiec z latawcem”, „To nie moja wina, a poza tym mam to gdzieś”, „Fritz Bauer kontra państwo”, „Góra”, „Ekipa”, „Zanim zapadnie noc” oraz wielu innych filmowych propozycji.

0 0 votes
Article Rating

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x