Cyfrowy Polsat i nc+: HGTV a wypowiedzenie umowy

7 stycznia br., w wyniku decyzji nadawcy – Grupy TVN (Scripps Networks Interactive), obecny w pakietach platform Cyfrowy Polsat i nc+ kanał TVN Meteo Active zmieni się w HGTV Home & Garden TV (więcej tutaj). Czy w związku z tym abonentom tych platform przysługuje prawo do wypowiedzenia umów bez ponoszenia konsekwencji?

Cyfrowy Polsat i nc+ HGTV a wypowiedzenie umowy

 

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Jest to rebranding kanału, co nie daje abonentom prawa do wypowiedzenia umowy bez ponoszenia konsekwencji – poinformowała serwis satkurier.pl Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

– Nie przysługuje, bowiem jest to rebranding. Kanał TVN Meteo Active zmienia nazwę na HGTV Home & Garden TV – poinformował serwis satkurier.pl Marcin Przybylski, koordynator PR do spraw mediów społecznościowych, technologii i ofert platformy nc+.

0 0 votes
Article Rating

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x