TNTV – nowa oferta prepaid na polskim rynku

W listopadzie br. do sieci elektromarketów Saturn i Media Markt (na razie na wyłączność do 31.12.2016) weszła nowa oferta telewizyjna prepaid. TNTV ma być tanią alternatywą dla osób korzystających wyłącznie z naziemnej telewizji cyfrowej. Aby uzyskać dostęp do TNTV, należy najpierw kupić dedykowane urządzenie DVB-T + IPTV od Skymaster Media (dawniej Globo Multimedia), operatora tej usługi.

TNTV - nowa oferta prepaid na polskim rynku
TNTV – nowa oferta prepaid na polskim rynku

TNTV to skrót od Twoja Nowa Telewizja. To połączenie naziemnej telewizji cyfrowej z IPTV, czyli telewizją oferową przez Internet. Według informacji zawartych na stronie internetowej TNTV, oferta obejmuje ponad 100 kanałów telewizyjnych i radiowych, w tym ponad 60 kanałów telewizyjnych oferowanych bezpłatnie. Warto tu dodać, że w regulaminie świadczenia usług znajduje się punkt: „Abonent może bez wnoszenia Opłat korzystać z Pakietu Bezpłatnego w wymiarze 120 godzin w okresie 12 miesięcy. Po upływie 12 miesięcy lub przekroczeniu wymiaru 120 godzin, w zależności które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej, Abonent traci prawo do korzystania z Pakietu Bezpłatnego.” Martwić może nieco zapis „120 godzin”, bo oznacza to, że osoby chcące aktywnie korzystać z pakietu bezpłatnego utracą do niego dostęp znacznie szybciej niż po upływie 12 miesiący.

Oferta TNTV obejmuje 6 pakietów:

  • Bezpłatny – ponad 50 kanałów,
  • Rodzinny – 35 kanałów za 9,90 zł/miesiąc,
  • Sportowy – z kanałami Eleven i Eleven Sports za 15,90 zł/miesiąc,
  • Filmowy – z 8 kanałami FilmBox za 19,90/miesiąc,
  • Dla Dorosłych (+18) – z kanałami Redlight, Erox i Eroxxx,
  • VOD Dla Dorosłych (18+) – dostęp do ponad 200 filmów (co miesiąc nowa kolekcja) za 14,90 zł/miesiąc.

Przy zakupie pakietów Rodzinnego, Sportowego, Filmowego lub Dla Dorosłych dostępny jest również Pakiet Bezpłatny. Wszystkie te pakiety można zakupić na 1, 3, 6, 12, 18 miesięcy.

Redakcja satkurier.pl nie otrzymała jeszcze TNTV do testów, w związku z czym informacje, jakie posiada, pochodzą głównie z ogólnodostępnych źródeł. Operator nie ruszył na razie z żadną kampanią reklamową.
 

opakowanie-tntv-z-odbiornikiem-tnt-5-w-cenie-179-zl-w-sklepie-saturn
Opakowanie TNTV z odbiornikiem TNT-5 w cenie 179 zł w sklepie Saturn
panel-tylny-odbiornika-tnt-5-na-opakowaniu-tntv
Panel tylny odbiornika TNT-5 na opakowaniu TNTV
0 0 vote
Article Rating
satkurier.pl

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x