Zamów usługę przez internet. Szybki sposób na rezerwację usługi. Wypełnij formularz a to My zadzwonimy do Ciebie aby potwierdzić serwis.

TVP Info już w pełni w HD

Telewizja Polska poinformowała, że od 28 grudnia 2017 roku TVP Info jest nadawany w HD. Co prawda stacja rozpoczęła emisję w wysokiej rozdzielczości już we wrześniu 2016 roku, ale część produkowanych treści była upscalowana do HD z SD. Teraz, jak poinformował nadawca, zakończył się etap dostosowania kanału TVP Info do nadawania w HD. 

 
TVP Info już w pełni w HD
TVP Info już w pełni w HD

 

TVP Info HD jest dostępny w MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej, na satelicie Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) jako kanał FTA oraz u operatorów kablowych i IPTV na terenie całego kraju.

TVP Info już w pełni w HD 

– Nadrabiamy zapóźnienia technologiczne, jakie zastaliśmy w obszarze nadawania sygnału Info – mówi prezes zarządu TVP Jacek Kurski. – Podniesienie jakości do poziomu HD było według mnie koniecznością, ale zarazem oczywistym krokiem. Zależy mi, aby widzowie TVP Info mogli oglądać najważniejsze wydarzenia nie tylko pokazane ciekawie i atrakcyjnie – co znajduje potwierdzenie we wzrostach oglądalności tego kanału – ale także w najwyższej możliwej jakości. Jestem dumny, że udało się nam doprowadzić do tego w roku, w którym kanał TVP Info obchodzi swoje 10. urodziny – podkreśla prezes TVP.

Przekaz kanału TVP Info HD
Przekaz kanału TVP Info HD
Autor , źródło:

TELE TECHNIK

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy TELE TECHNIKA oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.