POSZUKUJESZ: MONTERA RADIA, TELEWIZJI LUB INTERNETU, INFORMACJI O USŁUGACH, WSPARCIA TECHNICZNEGO - TO DOBRZE TRAFIŁEŚ -AŚ, POZOSTAŃ Z NAMI.           DZIĘKUJEMY ZA WIELOLETNIE ZAUFANIE NASZEJ FIRMIE.

Poprawa zasięgu sieci Play – gm. Niemce

Autor , źródło:

Play, beta.btsearch.pl, Daniello

Poprawa zasięgu sieci Play na terenie gm. Niemce. To zapewne dobra wiadomość dla abonentów P4 czyli sieci Play. Według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez Systemy Antenowe od operatora na dniach zostanie uruchomiony nowy nadajnik zlokalizowany w miejscowości Krasienin gm. Niemce woj. Lubelskie.

Poprawa zasięgu sieci Play - gm. Niemce
Foto: Daniello | Poprawa zasięgu sieci Play – gm. Niemce

Nadajnik został już wybudowany a aktualnie trwają prace konfiguracyjne. Nowy nadajnik ma poprawić zasięg na terenie kilku miejscowości w tym m.in.: Krasienin, Kawka, Starościn, Stoczek, Majdan K, Nasutów, Pólko, Dys i okolicznych.

Poprawa zasięgu sieci Play gm. Niemce
Aktualny zasięg sieci Play gm. Niemce

Nowy nadajnik ma pracować w kilku standardach: GSM, UMTS oraz LTE. Obejmie on swoim zasięgiem pasma: 800, 900, 1800 oraz 2100 MHz.

Muszę zaznaczyć że dość słabo wypada zasięg na tym terenie. Poniższa mapka ze strony Play.pl obrazuje aktualny zasięg.


O uruchomieniu nadajnika powiadomimy Was na łamach naszego serwisu, aczkolwiek myślę że sami to szybko zauważycie na wyświetlaczach swoich smartfonów.

Poprawa zasięgu sieci Play – gm. Niemce

Aktualizacja: 01.01.2018

Nadajnik został włączony, pomiar prędkości internetu LTE w okolicach 2 km od nadajnika to 61 Mbps / 14 Mbps.
Brak zasięgu LTE w centralnych i wschodnich częściach Nasutowa.

Prosimy o informacje o obecnym zasięgu Play z tego nadajnika w okolicach.

Jeżeli spodobała się Tobie strona udostępnij ją innym:

FacebookTwitterGoogleVkontakteLinkedInOdnoklassnikiEmail this pagePrint this page


Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarzy na stronie “Poprawa zasięgu sieci Play – gm. Niemce