Orange Love – nowa łączona oferta z dekoderem 4K

Internet domowy, telewizja z niemal 100 kanałami i treściami VOD (w tym w rozdzielczości 4K), telefonia komórkowa i domowa – te cztery usługi stanowią najszerszy wariant nowego pakietu Orange Love, który zostanie wprowadzony przez Orange Polska dnia 10 lutego 2017 roku.

Orange Love - nowa łączona oferta z dekoderem 4K

– Słuchamy uważnie naszych klientów aby dostarczać im oraz ich rodzinom usługi, które uczynią ich życie łatwiejszym i wygodniejszym, które pomogą im być bliżej wszystkiego, co kochają. W Orange Love znajdą wszystko to, co mamy najlepsze – proste rozwiązania oparte na najnowszych technologiach, zupełnie nową jakość doświadczania telewizji, w bardzo przystępnej cenie. To wszystko nie byłoby możliwe bez inwestycji w naszą sieć, 4G i światłowodową – powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Pakiety Orange Love 

Pakiety Orange Love są dostępne w kilku wariantach. Największy zawiera 4 usługi:

  • internet domowy Orange Światłowód o prędkości nawet 600 Mb/s lub Neostradę o wybranej prędkości,
  • telewizję z niemal 100 kanałami w cenie pakietu Orange Love oraz setkami filmów na życzenie i możliwością rozszerzenia pakietu o dodatkowe 50 kanałów na próbę przez 3 miesiące,
  • telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz 3 GB internetu,
  • telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w kraju, do Unii Europejskiej, Kanady, USA oraz na numery komórkowe do USA i Kanady.

Klienci korzystający z Orange Światłowodu otrzymają w zestawie także nowy dekoder telewizyjny Samsung, umożliwiający oglądanie telewizji i filmów UHD. W pakiecie znajdzie się też nowy modem FunBox 3.0 z Wi-Fi pozwalającym na transfer danych w prędkości osiąganej do tej pory połączeniem kablowym.

Orange Love zawierający 4 usługi jest dostępny już od 69 zł za miesiąc: w zestawie z Orange Światłowodem 100 Mb/s, abonament przez pierwsze 12 miesięcy wynosi 69 zł miesięcznie, a przez kolejne 12 miesięcy – 99,90 zł miesięcznie.

Klienci mogą skorzystać także z pakietu Orange Love składającego się z 2 usług (Internet domowy w wybranej technologii i prędkości – Orange Światłowód, Neostrada lub Internet 4G dla domu – oraz Telefon komórkowy).

Do wszystkich pakietów można dokupić kolejne karty SIM z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w abonamencie 19,99 zł miesięcznie za każdą dodatkową kartę.

Nowy dekoder telewizyjny Samsung umożliwia oglądanie telewizji, filmów z wypożyczalni Orange oraz własnych filmów 4K. W ramach promocji, każdy nowy klient wybierający ofertę z dekoderem Samsung otrzyma bez dodatkowych opłat dostęp do kanału Festival 4K, w ramach którego można oglądać relacje ze światowych festiwali muzycznych, z teatrów i oper. Wszystko bez reklam. Natomiast Ci, którzy zamówią HBO, otrzymają dostęp do dwóch sezonów serialu „Pakt” w jakości 4K w ramach HBO On Demand. Oferta telewizyjna w jakości 4K będzie sukcesywnie wzbogacana, zapewnia operator.

Dekoder umożliwia równoczesne nagrywanie 3 kanałów podczas oglądania innego. Dzięki funkcji TimeShifting można zatrzymać lub przewinąć oglądany program czy film. Już wkrótce dostępna będzie nowa funkcjonalność pozwalająca na bezprzewodowe podłączenie dekodera z modemem. Wraz z nowym dekoderem Orange Polska wprowadza także nowe, bardziej przyjazne i łatwe w obsłudze menu platformy telewizyjnej. Klienci, którzy chcieliby skorzystać z nagrywania filmów czy programów telewizyjnych, mogą dokupić dysk o pojemności 500 GB w cenie 49 zł. Dostępna jest także funkcja multiroom, umożliwiająca oglądanie telewizji na 2 telewizorach jednocześnie w cenie 10 zł miesięcznie. Rozwiązaniem idealnym dla tych, którzy chcą mieć dostęp do swojej telewizji także na tablecie czy smartfonie jest Orange TV Go (4,99 zł miesięcznie).

Najnowszy modem FunBox 3.0 to kolejne urządzenie, dzięki któremu można maksymalnie wykorzystać zalety światłowodu. Dzięki niemu wszyscy domownicy mogą się cieszyć superszybkim WiFi najnowszej generacji (standard WiFi AC z czterema antenami działającymi w trybie MU-MIMO), które umożliwia bezprzewodowy transfer danych z szybkością osiągalną dotąd jedynie przy połączeniu przewodowym. FunBox 3.0 posiada zintegrowany terminal optyczny (ONT) i modem z WiFi, co w praktyce oznacza mniej urządzeń i kabli w domu. FunBox 3.0 zapewnia też najlepszą jakość dźwięku dla telefonii internetowej, na której bazuje telefon domowy w Orange Love. A dzięki aplikacji Mój FunBox na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android, można wygodnie zarządzać usługami dostępnymi poprzez modem.

Do wszystkich pakietów Orange Love można kupić nowoczesne smartfony już od 49 zł na start, w atrakcyjnych miesięcznych ratach, np. HTC Desire 626 (49 zł na start, rata 20 zł), LG X Power (149 zł na start, rata 20 zł), Samsung Galaxy J5 (199 zł na start, rata 25 zł), Huawei P9 lite (299 na start, rata 25 zł),Samsung Galaxy S7 edge (999 na start, rata 75 zł).

Orange poleca także zestawy składające się z telewizora 4K oraz smartfona. Do wyboru jest m.in. 49” Samsung UHD (4K) SmartTV za 349 zł na start oraz miesięczną ratą w wysokości 90 zł. W zestawie z telewizorem dostępne są smartfony: Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy J5 dual SIM lub Samsung Galaxy J3 dual SIM.

Ceny wybranych pakietów Orange Love z umową na 24 miesiące:
 

Rodzaj pakietu  

Opcja internetu

Orange Love 

Internet / Telefon komórkowy

Orange Love 

Internet/TV/Telefon domowy/Telefon komórkowy

Neostrada 

10/20/80 Mb/s

69 zł
(59 zł jeśli klient ma linię stacjonarną w Orange)

89 zł
(79 zł jeśli klient ma linię stacjonarną w Orange)

Orange Światłowód 

100 Mb/s

69 zł

cena średnia 84,45 zł
(1-12 miesiąc: 69,00 zł,

13-24 miesiąc: 99,90 zł)

Orange Światłowód 

300 Mb/s

79 zł

cena średnia 99,45 zł
(1-12 miesiąc: 79,00 zł,

13-24 miesiąc: 119,90 zł)

Orange Światłowód 

600 Mb/s

109 zł

cena średnia 124,45 zł
(1-12 miesiąc: 109,00 ,

13-24 miesiąc: 139,90 zł)

TELE TECHNIK

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy TELE TECHNIKA oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.