W związku z nadchodzącymi świętami i zwiększonym ruchem - czas na realizację usługi może być wydłużony. Nie czekaj na ostatnią chwilę - zamów usługę już dziś. Szczegóły pod numerem infolinii.

Życzenia na 2017 rok

Życzenia na 2017 rok.
Stary rok za nami. Przyniósł nam kilka ważnych wydarzeń. Za nami np. włączenie mux8 w NTC czy wyłączenie TNK SD. Pod znakiem zapytania stoją decyzje abonamentu RTV, losy telewizji też wyglądają dośc nieciekawie ze względu na ciągłe odgrzewane powtórki czy duża ilość reklam. Kilka z nich było nieuchronnych i koniecznych. Nowy rok dla nas to nowe cele, inwestycje i realizacje.

Wchodząc w nowy rok 2017 życzę wszystkim naszym czytelnikom, klientom, partnerom oraz osobom i firmom z którymi w roku 2016 współpracowaliśmy, spełnienia marzeń i zamierzonych celów, aby ten rok przyniósł Wam dalsze sukcesy na polu prywatnym i służbowym – życzy Piotr Krupa S.A.

Życzenia na 2017 rok
Życzenia na 2017 rok

Szczególne podziękowania składamy na ręce partnerom:

Nowy rok to dla naszej firmy nowe cele i inwestycje. W planach mamy wprowadzenie kilka nowości oraz zmian. Partnerom którym zabrakło konsekwentnej współpracy na gruncie dalszych działań i realizacji inwestycji życzymy jej i dziękujemy za dotychczasową współpracę. 

Zapraszamy firmy do współpracy, cenimy sobie i doceniamy stałą i uczciwą współpracę. 

Tutaj nasza oferta dla firm oraz osób prywatnych.

 

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To również może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

.[brak komunikatów]