Zaginął 57 letni Mirosław Olszak z Niemiec k/Lublina

Zaginął 57 letni Mirosław Olszak z Niemiec k/Lublina. Policja oraz rodzina poszukują zaginionego mieszkańca miejscowości Niemce. Mężczyzna wyszedł z domu w minioną niedzielę i do tej pory nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Niestety po 2 tygodniach od zaginięcia odnaleziono ciało p. Mirosława [tutaj czytaj całość]

Zaginął 57 letni Mirosław Olszak z Niemiec
Zaginął 57 letni Mirosław Olszak z Niemiec k/Lublina

Mirosław Olszak w dniu 26 lutego około godziny 10 rano wyszedł z domu w miejscowości Niemce, prawdopodobnie z zamiarem udania się na ryby nad rzekę Wieprz. 57-latek nie wrócił do tej pory do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna mógł poruszać się samochodem marki Peugeot Partner, kolor pomarańczowy (ceglasty) o numerze rejestracyjnym LUB06097.

Apelujemy do osób, które posiadają wiedzę o zaginionym o kontakt z policją w Niemcach, najbliższą jednostką policji lub z naszą redakcją.

2017-02-28 21:40:40 (fot. nadesłane)

 

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

1
Dodaj komentarz do strony

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Odnaleziono ciało Mirosława Olszaka z Niemiec k/Lublina | SYSTEMY ANTENOWE Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany