Odnaleziono ciało Mirosława Olszaka z Niemiec k/Lublina

Po dwóch tygodniach od zaginięcia 57-letniego mieszkańca miejscowości Niemce, natrafiono na jego pojazd. Strażacy w niedzielę w nocy wyłowili auto z rzeki Wieprz, wewnątrz znajdowało się ciało mężczyzny.

Odnaleziono ciało Mirosława Olszaka z Niemiec 30

Tutaj pisaliśmy o zaginięciu 

W niedzielę przed północą w Jawidzu strażacy wyłowili z rzeki Wieprz pojazd marki Peugeot, należący do zaginionego 57-letniego mieszkańca miejscowości Niemce. Wewnątrz samochodu znajdowało się ciało mężczyzny.

W działaniach udział brało sześć zastępów straży pożarnej z PSP z Łęcznej, Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodnego Komendy Miejskiej PSP w Lublinie i okolicznych OSP oraz policja. Prowadzono je w miejscu, gdzie na brzegu znajdowały się ślady pojazdu, który mógł wjechać do rzeki. O śladach policję poinformowały osoby pomagające rodzinie w poszukiwaniach zaginionego. Jak nam przekazał mężczyzna, który je zauważył, wyglądało to tak, jakby samochód zjechał z drogi i po kilkudziesięciu metrach wpadł do rzeki.

Na miejscu policjanci prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok, która wykaże, co było przyczyną śmierci mężczyzny.

Przypomnijmy, 26 lutego około godziny 10 mieszkaniec miejscowości Niemce wyszedł z domu z zamiarem udania się na ryby nad rzekę Wieprz. 57-latek nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak informowali najbliżsi mężczyzna poruszał się pojazdem marki Peugeot Partner w kolorze pomarańczowym.

Oprócz materiału prasowego o zaginionym mężczyźnie, postanowiliśmy oddzielnie opublikować na Facebooku zdjęcie pojazdu należącego do 57-latka. Jak się okazało, po kilku dniach fotografię zobaczyło ponad 300 tys. osób, jednak nikt nie widział prezentowanego na zdjęciu peugeota. Przełom nastąpił po tym, jak szukający zauważyli ślady pojazdu prowadzące prosto do rzeki. Kilkadziesiąt metrów od tego miejsca strażacy natrafili na zatopione auto.

Dzisiaj będą prowadzone policyjne czynności z udziałem rodziny zaginionego.

PS. Od P.K.
Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

 

2017-03-13 00:33:27
(fot. wideo lublin112.pl)
 

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

1
Dodaj komentarz do strony

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Zaginął 57 letni Mirosław Olszak z Niemiec k/Lublina | SYSTEMY ANTENOWE Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany

Privacy Preference Center

Polityka ciasteczek

Uwaga, ta strona używa Cookies Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.