Nowe oprogramowanie dla dekoderów Polsat Box 4K

W połowie lutego br. operator platformy Polsat Box rozpoczął proces aktualizacji oprogramowania dekoderów Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite. Nowa wersja software’u oznaczona jest jako 1.7.28. Najważniejszą zmianą jest dodanie funkcji wyszukiwania głosowego (pilot działa w oparciu o Bluetooth oraz posiada mikrofon i dedykowany przycisk dla komend głosowych; dotychczas brakowało obsługi tej funkcji po stronie programowej) oraz zmiana wyglądu menu głównego.

Nowe oprogramowanie dla dekoderów Polsat Box 4K
Nowe oprogramowanie dla dekoderów Polsat Box 4K
Nowa wersja oprogramowania dla dekoderów Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite oprócz wspomnianej funkcji wyszukiwania głosowego wprowadza nawigację pionową w menu.

Aktualizacja odbywa się automatycznie i może potrwać do pół godziny. W tym czasie nie należy odłączać dekodera od prądu.

Dostawcą oprogramowania dla Polsat Box 4K i Polsat Box 4K Lite jest ADB. Software bazuje na interfejsie graphyne.
 

Nowy ekran główny
Menu w układzie pionowym
Wyszukiwanie za pomocą klawiatury i wyszukiwanie głosowe
Głosowo wyszukana fraza „SAT Kurier”. Brak wyników? Jakiś taki zepsuty ten dekoder 😛
Wyniki wyszukiwania głosowego „Polsat Sport”
Informacja o wersji oprogramowania
Źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

Może to Cię również zaiteresować

1 thoughts on “Nowe oprogramowanie dla dekoderów Polsat Box 4K

  1. Po zmianie oprogramowania nie mogę na stałe mieć ustawionych ULUBIONYCH. Przy każdym włączeniu dekoder ustawia się na wszystkie kanały. Jak można zablokować ulubione.

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.