4K DualBox+ – nowy dekoder w ofercie Canal+ już wkrótce

Platforma CANAL+ wprowadzi do swojej oferty nowy dekoder 4K. Wstępna data premiery 4K DualBox+ została ustalona na 13 września br., choć może jeszcze ulec zmianie. Podobnie jak 4K UltraBox+, nowy model dekodera CANAL+ umożliwia odbiór telewizji satelitarnej oraz posiada szereg funkcji internetowych.

Na panelu tylnym dekodera 4K DualBox+ znajdują się: dwa wejścia antenowe, wyjście HDMI, złącze Ethernet, port USB 2.0 oraz gniazdo zasilania. Panel boczny skrywa slot na kartę CA.
 

Panel tylny dekodera 4K DualBox+

Rzecznik prasowy CANAL+ dotychczas nie udzielił satkurier.pl odpowiedzi na pytania dotyczące nowego dekodera. Więcej informacji poznamy zapewne już wkrótce.

Przypomnijmy, że 4K UltraBox+ otrzymał w 2017 i 2018 roku statuetki SAT Kurier Awards w kategorii najlepszy dekoder 4K. Ten wprowadzony 5 lat temu do oferty CANAL+ dekoder 4K wreszcie doczeka się swojego młodszego brata. Dodajmy, że w 2020 roku operator zaoferował dekoder CANAL+ Box 4K, jednak jest to urządzenie wyłącznie internetowe (bez możliwości odbioru telewizji satelitarnej), oparte na Android TV, dedykowane usłudze CANAL+ online.

Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

One thought on “4K DualBox+ – nowy dekoder w ofercie Canal+ już wkrótce

  1. Co wy teraz się obudziliscie przecież to było we wrześniu ubiegłego roku przez to dziadostwo nie mogłem wymienić z multirumu na Ultrabox z wi fi boxa tylko na Dual Box tragedia canal+ się cofa nawet te ustrojstwo nie ma wyjścia optycznego i koaksiala

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: