Zamów usługę przez internet. Szybki sposób na rezerwację usługi. Wypełnij formularz a to My zadzwonimy do Ciebie aby potwierdzić serwis.

TVP Sport w MUX 3 zamiast TVP Rozrywka?

Scenariusz, według którego kanał TVP Sport miałby trafić do MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej na mundial, wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Jak dowiedział się DGP, stacja znajdzie się w tym multipleksie w miejscu kanału TVP Rozrywka. Na razie nie jest jasne, czy TVP Sport zostałby usunięty z MUX 3 zaraz po zamknięciu mistrzostw, czy też pozostałby tam na stałe. 

 
TVP Sport w MUX 3 zamiast TVP Rozrywka
TVP Sport w MUX 3 zamiast TVP Rozrywka

 

TVP Sport w wersji SD miałaby trafić do MUX 3 zamiast kanału TVP Rozrywka jeszcze przed mundialem, który zostanie otwarty 14 czerwca. Jak podaje DGP, o swoich planach telewizja publiczna zawiadomiła już regulatora medialnego. TVP Sport pozostanie na MUX 3 przynajmniej do końca mundialu, czyli do 15 lipca.

We wtorek, 29 maja br. o godz. 13:00 w siedzibie TVP odbędzie się konferencja prasowa pt. „Mundial 2018 w Telewizji Polskiej”. Zapewne podane podczas niej zostaną dodatkowe informacje na temat transmisji ze zbliżających się mistrzostw świata w Rosji.

Dodajmy, że w MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej dostępne są wyłącznie kanały nadawcy publicznego: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info HD, TVP3, TVP Kultura, TVP Historia i TVP Rozrywka.

 
Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.