Zoom TV z porozumieniem z EmiTel Sp. z o.o. – MUX8

Kino Polska TV S.A. poinformowało 6 października o akceptacji warunków porozumienia spółki zależnej Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. z EmiTel Sp. z o.o. dotyczącego rozpowszechniania lub rozprowadzania przez EmiTel programu Zoom TV w multipleksie MUX8 w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

Podpisanie umowy jest już w zasadzie formalnością i da to zielone światło na start Zoom TV w ramach DVB-T w Polsce.

Zoom TV z porozumieniem z EmiTel Sp. z o.o. - MUX8

Jak informuje komunikat – Zarząd Kino Polska TV S.A. powziął informację, że Zarząd spółki zależnej – Cable Television Networks & Partners sp. z o.o., zaakceptował 6 października 2016 r. warunki umowy z EmiTel Sp. z o.o.

Przedmiotem Umowy jest przede wszystkim rozpowszechnianie lub rozprowadzanie przez EmiTel programu Zoom TV w multipleksie MUX8.

Umowa zostanie zawarta na okres obowiązywania uprawnienia Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. wynikającego z otrzymanej przez tę spółkę koncesji, ale nie dłużej niż na okres obowiązywania uprawnienia EmiTel do dysponowania częstotliwością, o której mowa w decyzji rezerwacyjnej wydanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej na rzecz EmiTel.
Okres obowiązywania koncesji przyznanej Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. upływa w dniu 28 grudnia 2025 r.

Zawarcie powyższej umowy pomiędzy EmiTel, a Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. uzależnione jest od uzyskania zgody Rady Nadzorczej EmiTel.

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.