ZAPROSZENIE: do Nasutowa na wernisaż Tadeusza Kuduka

ZAPROSZENIE: do Nasutowa na wernisaż Tadeusza Kuduka. W niedzielę 9 października 2016 r. serdecznie zapraszamy do kościoła pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Nasutowie na wernisaż Tadeusza Kuduka pt. “Dziękczynienie”. Wernisaż rozpocznie się o godz. 12.00. Prace artysty będą dostępne do 23 października.

Tadeusz Kudak, aktor dramatu i artysta malarz ukończył studia w warszawskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w roku 1961. Debiutował w tym samym roku w obu dziedzinach sztuki. Wielokrotnie nagradzany. Najwyższą jest nagroda I w Ogólnopolskim Konkursie na Projekty Gobelinów dla zamków Polskich (23 projekty). Urodził się w Trzebusce koło Rzeszowa 20 X 1935 r. Obecnie, na teatralnej emeryturze i malarskiej pracowitości. Żona Alina, dwie córki, Maria i Dorota. Oczekuje wnuka początek listopada br. Daj Boże.

Moja praca na scenie i przy sztaludze to plon czynienia ziemi nam danej przez Stwórcę dla jej uprawiania.

Skromne 21 obrazów jest Jemu DZIĘKCZYNIENIEM.

Tadeusz Kudak

matka ZAPROSZENIE: do Nasutowa na wernisaż Tadeusza Kuduka

0 0 votes
Article Rating

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

You May Also Like

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x