Zamów usługę przez internet. Szybki sposób na rezerwację usługi. Wypełnij formularz a to My zadzwonimy do Ciebie aby potwierdzić serwis.

Konkurs MUX 8 dla instalatorów tv-sat

Konkurs MUX 8 dla instalatorów tv-sat. Na stronie internetowej www.konkursmux8.pl ruszył konkurs MUX 8 dla instalatorów tv-sat. Jego patronem medialnym i jednym z fundatorów nagród jest magazyn telewizji cyfrowej SAT Kurier. Zadanie konkursowe polega na dokonaniu montażu na budynkach jak największej liczby anten do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz wypełnieniu i przesłaniu formularza konkursowego. 

Konkurs MUX 8 dla instalatorów tv-sat
Konkurs MUX 8 dla instalatorów tv-sat

Za każdą wykonaną instalację przyznawane są punkty:

  • 1 pkt za domek jednorodzinny lub mieszkanie,
  • 5 pkt za domy wielorodzinne i budynki użyteczności publicznej (np. świetlice, pensjonaty).

Każdemu, kto zarejestruje się w konkursie, przysługuje pakiet 100 sztuk ulotek reklamowych z miejscem na wpisanie danych kontaktowych.

Konkurs trwa od 17 lipca do 31 października 2017 r. Jego organizatorem jest Grupa Wirtualna Polska, natomiast fundatorami nagród w konkursie są: Televes, EmiTel, WP i SAT Kurier.

Konkurs MUX 8 dla instalatorów tv-sat

NAGRODY:

  • 2 osoby z największą ilością punktów za wykonane instalacje wygrywają voucher wakacje.pl o wartości 5.000 zł
  • Osoba z trzecią w kolejności liczbą punktów wygrywa profesjonalny miernik H30 Televes o wartości 4.920 zł
  • Kolejne 7 osób wg ilości zebranych punktów wygrywa voucher wakacje.pl o wartości 2.000 zł
  • Kolejne 10 osób wygrywa roczną prenumeratę magazynu SAT Kurier

Każdy, kto zarejestruje się do konkursu, wykona przynajmniej jedną instalację anteny do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej i odpowie na pytanie konkursowe, ma szansę wygrać voucher 3.000 zł do realizacji na stronie wakacje.pl (ważny do 31.10.2018 r.).

Przed odbiorem nagrody należy okazać faktury lub paragony za zakup anten, które zostały wykorzystane do instalacji naziemnej telewizji cyfrowej. W przypadku identycznej ilości zebranych punktów, decyduje odpowiedź na pytanie konkursowe. Lista osób z największą ilością punktów zostanie opublikowana na stronie konkursu w dniu 12.11.2017 r., a zwycięzcy zostaną poinformowani przez e-mail oraz SMS.

Zobacz szczegółowy regulamin konkursu

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.