Radioodbiorniki DAB+ Sharp dostępne w Polsce

Na ostatnich międzynarodowych targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie, świętując powrót na europejski rynek audio, Sharp zaprezentował całą gamę innowacyjnych produktów. Teraz firma ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży nowych modeli radioodbiorników DAB+/FM. Do największych sieci handlowych w całej Polsce trafiły stacjonarne radia cyfrowe i internetowe. 

Radioodbiorniki DAB+ Sharp dostępne w Polsce
Radioodbiorniki DAB+ Sharp dostępne w Polsce

Cyfrowe radioodbiorniki DR-450 i DR-S460 posiadają stylową, drewnianą obudowę z aluminiowym frontem, teleskopową antenę oraz wyświetlacz LCD z regulacją jasności. Oba modele są wyposażone w tuner DAB/DAB+/FM i RDS, a dzięki modułowi Bluetooth® DR-S460 oferuje możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Dodatkowo, w pamięci urządzenia można zapisać do 60 stacji.

W przeciwieństwie do monofonicznego DR-450, model DR-S460 o mocy wyjściowej 30 W oferuje dźwięk stereo, a wejście AUX 3,5 mm daje możliwość podłączenia szerokiej gamy urządzeń odtwarzających.

Zarówno model DR-450, jak i DR-S460 dostępne są w kolorach: białym, szarym i czarnym, a model DR-450 dodatkowo w kolorze brązowym.

Rekomendowana cena detaliczna to 399 zł za DR-450 oraz 469 zł za DR-S460.

Sharp DR-450
Sharp DR-450

 

Sharp DR-S460
Sharp DR-S460

 

Stereofoniczne radio internetowe DR-I470 również jest wyposażone w tuner DAB/DAB+/FM oraz moduł Bluetooth®, a po podłączeniu do Internetu za pomocą sieci Wi-Fi umożliwia dostęp do nawet 10.000 internetowych stacji radiowych. Co więcej połączone przez Bluetooth ze smartfonem lub z tabletem umożliwia streamowanie muzyki bezpośrednio z serwisów muzycznych takich jak Spotify[1] czy Deezer[2], dysponującymi biblioteką składającą się z ponad 35 mln utworów. Dodatkową funkcjonalnością smart jest dedykowana aplikacja, dzięki której mamy łatwy dostęp do wszystkich stacji internetowych, jak również możliwość obsługi funkcji urządzenia zamiast pilota zdalnego sterowania. Kolorowy wyświetlacz o średnicy 2,4 cala pokazuje aktualną godzinę, czas alarmu, prognozę pogody oraz informacje o słuchanej stacji radiowej, a dzięki 3,5 mm wyjściu słuchawkowemu urządzenie może stać się źródłem muzycznych doznań dla miłośników słuchawek.

Model DR-I470 dostępny jest w kolorach: białym, szarym i czarnym. Rekomendowana cena detaliczna to 599 zł.

Sharp DR-I470
Sharp DR-I470

[1] Wymaga posiadania indywidualnego konta Spotify.
[2] Wymaga posiadania indywidualnego konta Deezer.

Źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

Może to Cię również zaiteresować

Napisz komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.