Pierwsza instalacja, aktywacja w nc+

Materiał dostępny tylko dla zalogowanych.


Zaloguj się aby uzyskać dostęp do treści.

lub użyj konta z poniższych portali:

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

You May Also Like

6 thoughts on “Pierwsza instalacja, aktywacja w nc+

 1. Witam, czy i jak można zainstalować antenę nc+ z dekoderem oraz mieć dobrą jakość na terenie Holandii? Kable podłączone prawidłowo siła wskazuję na min 70% hotbird etc ale jakoś cały czas 0% co dalej ktoś posiada wskazówki, gdzye może tkwić problem?

  1. Witam p. Justyno. Podejrzewam że antena została ustawiona na złego satelitę. Satelita docelowa to Hot Bird 13,0 E natomiast antena mogła zostać ustawiona np.na sąsiedniego satelitę. Proszę dokonać ustawienia z regulacją anteny w pionie i poziomie. Ruchy powinny być wykonane powoli i bez pośpiechu. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

 2. Witam !
  Posiadam od wielu lat sprzęt VU+, obecnie Ultimo 4k, duży pakiet z nc+ i kartę Cameleon z jeszcze cyfry+. Wszystko działoło ok. do dzisiaj. Doszło do tego, czego sie spodziewaliśmy. NC+ nie pozwala więcej oglądać siebie na nie ich sprzęcie. Szkoda. Będą mieli niedługo jednego abonenta mniej.
  Ale do rzeczy. Chcę jeszcze pooglądać ich, do momentu, kiedy nie zdecyduję o innym dostawcy. Mam od nich dekoder DSIW74 i chciałbym uruchomić na nim moją kartę. Dekoder jest podłączony prawidłowo, antena również (Tuner A Hotbird, Tuner B Astra. Standart DVB przełączony na DVB-S2 , sygnał 76 proc, 96 proc. Niestety nie znajduje kanałów! wielokrotnie próbowałem, bez rezultatu. nawet godziny i daty nie ustawia.
  Co może byc tego przyczyną?

  1. Dziękuję za szybką odpowiedź!
   Sygnał na Hotbird i na Astra jest b. mocny. Antena jest na pewno dobrze ustawiona i diseqc prawidłowo skonfigurowany. Sprawdziłem dla pewności na Ultimo4k. Tam dziala ok. Też myślę, że ma to coś wspólnego z sygnałem.
   Drugie pytanie. Czy NC+ ma w ofercie moduły CAM CI+ do takiej karty? niestety nie można nic znależć na ich stronie. Jest to jakaś opcja, chociaż ze wzgl. na ich jednostrumieniowość mało dla mnie interesujące

 3. Kupiłem nc +na Allegro Tv -PackHD z karta moduł Cam w systemie Conax włożyłam do Tv który ma wbudowany satellite nastawilem antena satelitarna wybrało ponad 350kanałów wyszedł komunikad na czarnym tle sygnał zakodowany.Co mam zrobić?lub co zrobić powinienem proszę o wskazówki

 4. Bardzo czytelnie i w zrozumiały dla mnie sposób opisane wskazówki aktywacji dekodera. Męczyłem się z tym kilka godzin aż trafiłem tutaj. Dziękuję za kawał dobrej roboty, który pozwolił mi zaoszczędzić następnych kilku godzin pracy.

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.