Mieszkańcy Niemiec i okolic domagają się budowy obwodnicy

Tak jak zapowiadaliśmy w materiale z 10 Września (tutaj Zgromadzenie dotyczące braku obwodnicy Niemiec) zgodnie z tą zapowiedzią w piątek 16 września 2016 r. punktualnie o godzinie 16.00 mieszkańcy Niemiec, Woli Niemieckiej i okolic zablokowali drogę krajową nr 19 relacji Lublin – Lubartów.
Akcja miała na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej, a przede wszystkim rządzących, na palący problem jakim jest brak obwodnicy Niemiec.

Protest na trzech przejściach dla pieszych w miejscowości Niemce zgromadził około 150 osób.
Głównym organizatorem piątkowego zgromadzenia był Kamil Rarak – Radny Gminy Niemce, który nie chcąc za bardzo szkodzić kierowcom zaplanował blokadę drogi w cyklach:
– 5 min. blokada
– 10 min. przepuszczanie samochodów.
Radny Rarak jednocześnie zaznaczył, że jeżeli akcja nie przyniesie zadowalających decyzji ze strony ministerstwa to takie protesty mogą się zaostrzyć.

 

0 0 vote
Article Rating

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

You May Also Like

guest
Zgoda RODO
Zgodnie z dyrektywą RODO, wymagalna jest akceptacja.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x