Mieszkańcy Niemiec i okolic domagają się budowy obwodnicy

Tak jak zapowiadaliśmy w materiale z 10 Września (tutaj Zgromadzenie dotyczące braku obwodnicy Niemiec) zgodnie z tą zapowiedzią w piątek 16 września 2016 r. punktualnie o godzinie 16.00 mieszkańcy Niemiec, Woli Niemieckiej i okolic zablokowali drogę krajową nr 19 relacji Lublin – Lubartów.
Akcja miała na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej, a przede wszystkim rządzących, na palący problem jakim jest brak obwodnicy Niemiec.

Protest na trzech przejściach dla pieszych w miejscowości Niemce zgromadził około 150 osób.
Głównym organizatorem piątkowego zgromadzenia był Kamil Rarak – Radny Gminy Niemce, który nie chcąc za bardzo szkodzić kierowcom zaplanował blokadę drogi w cyklach:
– 5 min. blokada
– 10 min. przepuszczanie samochodów.
Radny Rarak jednocześnie zaznaczył, że jeżeli akcja nie przyniesie zadowalających decyzji ze strony ministerstwa to takie protesty mogą się zaostrzyć.

 

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy Preference Center

Polityka ciasteczek

Uwaga, ta strona używa Cookies Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.