Fotoradar wrócił do Ciecierzyna

Autor , źródło:

www.lublin112.pl

Do Ciecierzyna powróciło urządzenie rejestrujące drogowe wykroczenia kierowców lubiących szybką jazdę. Fotoradar zniknął w maju tego roku po zdarzeniu drogowym.

Fotoradar wrócił do Ciecierzyna
Fotoradar wrócił do Ciecierzyna | fot. nadesłane Piotr

W Ciecierzynie przy drodze krajowej nr 19 ponownie stanął fotoradar. Urządzenia zostało uszkodzone pod koniec maja tego roku, a następnie zdemontowane.

Przypomnijmy, 26 maja około godziny 2:30 na drodze krajowej nr 19 w Ciecierzynie, kierujący pojazdem ciężarowym, jadąc w kierunku Lubartowa, na wysokości fotoradaru wpadł w poślizg, a następnie zjechał z drogi i uderzył w maszt z urządzeniem.

Kierowca pojazdu został wtedy przetransportowany do szpitala na badania. Jak się okazało nie odniósł poważnych obrażeń.

Fotoradar w Ciecierzynie to kolejne tego typu urządzenie przy drodze krajowej nr 19. Niedawno fotoradar został zamontowany w rejonie szkoły w Łucce przed Lubartowem.

(fot. nadesłane Piotr)

Nasze zdjęcia skojarzone z tematem:

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.