Zamów usługę przez internet. Szybki sposób na rezerwację usługi. Wypełnij formularz a to My zadzwonimy do Ciebie aby potwierdzić serwis.

42,2 mln zł dotacji na digitalizację archiwów ośrodków TVP

Centrum Projektów Polska Cyfrowa przy Ministerstwie Cyfryzacji zakończyło ocenę wniosków o dofinansowanie złożonych w ramach ogłoszonego konkursu. Jednym z wybranych projektów jest „Digitalizacja Regionalnego Dziedzictwa Telewizyjnego i Filmowego z Archiwum TVP S.A.”. Rekomendowana kwota dofinansowania wynosi ponad 42,2 mln zł. 

42,2 mln zł dotacji na digitalizację archiwów ośrodków TVP
42,2 mln zł dotacji na digitalizację archiwów ośrodków TVP
Całkowita wartość projektu „Digitalizacja Regionalnego Dziedzictwa Telewizyjnego i Filmowego z Archiwum TVP S.A.” wynosi ponad 53,4 mln zł, co oznacza, że TVP przeznaczy na ten cel z własnych środków około 11,2 mln zł.

Decyzja o przyznaniu TVP dofinansowania została podjęta w połowie grudnia ub.r. Według informacji wirtualnemedia.pl, środki zostaną podzielone między wszystkie ośrodki regionalne, a zrekonstruowane materiały archiwalne trafią na antenę TVP3 oraz na platformę internetową vod.tvp.pl.

Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.