Promocyjna migracja dla użytkowników TNK SD

31 października 2016 roku wygaśnie oferta Telewizja na Kartę SD (TNK SD).
Opcje migracyjne dla użytkowników TNK SD, oferowane przez operatora platformy nc+, są dwie: albo skorzystanie z oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ lub Pakietem Domowy HD+ z dekoderem HD (na własność), albo zawarcie z operatorem platformy nc+ umowy na oferty promocyjne.

Telewizja na kartę z pakietem start

2 sierpnia br. wprowadzono trzy nowe promocje nc+ przeznaczone tylko dla klientów korzystających z TNK SD (z dostępem do pakietu bez opłat lub z dostępem do pakietu na doładowanie).
Każdy klient korzystający z TNK SD będzie miał możliwość podpisania jednej umowy w ramach jednej z trzech poniższych promocji:

  • Start+ za 15,99 zł/mc przy umowie na 24 miesiące;
  • Start+ za 17,99 zł/mc przy umowie na 12 miesięcy;
  • Comfort+ za 29,99/mc zł przy umowie na 15 miesięcy.

W powyższych promocjach dostępny jest dekoder Box+ (Sagemcom) użyczony klientom na okres trwania umowy, bez dodatkowych opłat.
Opłata aktywacyjna wynosi 0 zł. Warto dodać, że wraz ze skorzystaniem z powyższych promocji (z dniem potwierdzenia odbioru dekodera HD) karta TNK SD ulega dezaktywacji.
Ponadto środki finansowe przedpłacone przez klienta w ramach TNK SD, a niewykorzystane do dnia zawarcia umowy na warunkach promocji, nie będą wykorzystane na opłaty w ramach umowy ani też nie będą podlegać zwrotowi.
Saldo konta w ramach TNK SD, z dniem zawarcia umowy na warunkach niniejszej promocji, zostanie zredukowane do 0 zł.

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.