nc+ TNK z pakietem Start+ z dekoderem Pace

Na rynek wchodzi oferta nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z dekoderem Pace HDS7241 z wbudowanym tunerem DVB-T oraz twardym dyskiem do nagrywania programów (znany z dawnych ofert Cyfra+). Obejmuje dostęp na okres jednego miesiąca do ponad 130 kanałów, w tym 45 w jakości HD, z pełną ofertą 8 kanałów Canal+, bez konieczności podpisywania umowy.

nc+ TNK z pakietem Start+ z dekoderem Pace
nc+ TNK z pakietem Start+ z dekoderem Pace

Podobnie jak w poprzednich ofertach z rodziny nc+ TNK, po wygaśnięciu dostępu do jednomiesięcznego startera klient ma możliwość:

  • pozostania na pakiecie Start+ z dostępem do 60 kanałów w tym 25 w jakości HD, na zasadach prepaid (bez zobowiązań) w cenie od 19,99 zł/miesiąc (przy jednorazowym doładowaniu na trzy miesiące) albo
  • podpisania umowy na jedną z dedykowanych ofert abonamentowych nc+, z opcjami Canal+ czy HBO, w cenie od 29,90 zł/miesiąc.

nc+ TNK z pakietem Start+ z dekoderem Pace

Dekoder udostępniany w ramach tej oferty to znany z dawnych ofert Cyfra+ dekoder Pace HDS7241 z wbudowanym tunerem DVB-T oraz twardym dyskiem do nagrywania programów. Dekoder ten jest poddany procesowi odnowienia i posiada dwunastomiesięczną gwarancję i rękojmię.
 

Pace HDS7241 – panel tylny

Dotychczasowa oferta nc+ telewizja na kartę z Pakietem Domowy HD z dekoderem 5800SX (z nagrywarką) oraz nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ z dekoderem 5800SX (z nagrywarką)zachowuje swoją ważność.

Cena usługi nc+ TNK z pakietem Start+ z dekoderem Pace HDS7241 
W sklepie internetowym nc+ wynosi 179 zł + 19,90 zł koszt przesyłki.

Aktualizacja:
W zestawie oferowana jest parowalna karta Nagra.

więcej o TNK HD

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like