nc+ z pakietem Tenis Premium

nc+ z pakietem Tenis Premium. Z nowego układu kanałów platformy nc+, który zacznie obowiązywać od 24 maja br., wynika, że operator zaoferuje swoim abonentom pakiet Tenis Premium, będący rezultatem współpracy Grupy Polsat i Eurosportu.

nc+ z pakietem Tenis Premium
nc+ z pakietem Tenis Premium

Na chwilę obecną pakiet Tenis Premium, obejmujący dwa kanały HD, będą mogli wykupić abonenci następujących platform i sieci: Cyfrowy Polsat, Ipla, Inea oraz Toya. Dołącza do nich nc+, choć nie opublikowano jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Można się tylko domyślać, że cena za ten pakiet będzie podobna jak u innych operatorów i będzie wynosiła około 40 zł.

nc+ z pakietem Tenis Premium

Kanał Tenis Premium 1 zamelduje się na liście nc+ na pozycji 108., a Tenis Premium 2 na pozycji 109.

Aktualizacja:
Ze strony internetowej nc+ usunięta została lista kanałów z datą 24.05.2017 r. Można ją za to podejrzeć pod tym linkiem. Nowa lista została zastąpiona na stronie nc+ listą aktualną na dzień 15.05.2017 r. – brak w niej kanałów Tenis Premium.

Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.