Pakiet Tenis Premium – Cyfrowy Polsat

Pakiet Tenis Premium – Cyfrowy Polsat uruchomi nowe kanały. Jak wynika z EPG emitowanego na dwóch kanałach testowych (Test 222 i Test333), dostępnych z transponderów Cyfrowego Polsatu, platforma wprowadzi do swojej oferty pakiet typu season pass – Pakiet Tenis Premium.

Pakiet Tenis Premium - Cyfrowy Polsat nowe kanały
Pakiet Tenis Premium – Cyfrowy Polsat nowe kanały

Pakiet Tenis Premium ma składać się z dwóch kanałów: Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, na których abonenci za cenę 40 zł będą mieli dostęp do rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema – 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD.

Pakiet Tenis Premium – Cyfrowy Polsat uruchomi nowe kanały

Pakiet obejmuje prezentację wszystkich poniższych turniejów oraz powtórki z najciekawszych spotkań:

  • French Open, Roland Garros (od 28 maja do 18 czerwca 2017);
  • Wimbledon (od 3 lipca do 23 lipca 2017);
  • US Open od 28 sierpnia do 17 września 2017;
  • Australian Open od 15 stycznia do 4 lutego 2018.

Start usługi Pakiet Tenis Premium jest planowany na niedzielę, 28 maja 2017 roku, a kanały HD mają być dostępne na pozycjach 228. i 229. w EPG.

Utworzenie pakietu kanałów premium jest możliwe dzięki współpracy z Eurosportem, który jest w posiadaniu praw do transmisji wyżej wymienionych turniejów tenisa.

Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.