Nowa oferta telewizyjna od 14 Lutego w Cyfrowym Polsacie

14 lutego br. Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Operator stawia m.in. na pakiet Rodzinny HD wraz z kanałami premium z pakietu Cinemax HD w cenie 20 zł. Klienci otrzymają tę ofertę przez 6 miesięcy bez opłat, dodatkowo wzbogaconą o 28 innych kanałów dostępnych w prezencie na czas promocji. Ponadto Cyfrowy Polsat uruchamia nową ofertę Premium Max Plus zawierającą pełne bogactwo kanałów z oferty platformy łącznie ze stacjami z pakietu Rozrywka HD. 

Nowa oferta telewizyjna od 14 Lutego w Cyfrowym Polsacie

Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu, wprowadzona 14 lutego 2018 roku:

  • Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD zawierający 86 kanałów w cenie 20 zł na miesiąc.
  • Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD zawierający 89 kanałów w cenie 30 zł na miesiąc.
  • Obydwie propozycje klient otrzyma przez 6 miesięcy bez opłat, a dodatkowo w tym czasie będzie mógł cieszyć się również 28 innymi kanałami z Pakietu Familijnego HD, które dostanie w prezencie.

Nowa oferta telewizyjna od 14 Lutego w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat wprowadził też nową ofertę Premium Max Plus, która składa się z pakietów: Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD z HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD. To razem 183 kanały telewizyjne, które na start można oglądać przez 3 miesiące bez opłat. Potem abonament wyniesie 120 zł miesięcznie. W ramach opłaty klient otrzymuje również opcję On The Go, która umożliwia mobilny dostęp do ponad 100 kanałów i biblioteki VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Nowością w ofercie jest pakiet Rozrywka HD z 6 kanałami tylko dla dorosłych.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty z segmentu premium, mogą zakupić też inną ofertę Premium Max, na którą składa się 177 kanałów – również dostępną bez opłat przez pierwsze 3 miesiące, a potem za 100 zł miesięcznie. W porównaniu z Premium Max Plus nie zawiera ona 6 kanałów dla dorosłych.

Wraz z ofertami premium można również wybrać:

  • Dekoder Evobox PVR za 1 zł.
  • Usługę Multiroom HD od 5 zł miesięcznie.
Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.