Kanał Telezakupy Mango 24 zakończył nadawanie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w piątek, 31 lipca br., w wyniku decyzji nadawcy – firmy Studio Moderna, nadawanie zakończył obecny na rynku od 2002 roku kanał Telezakupy Mango 24. Stacja dostępna była na listach Platformy CANAL+, Orange TV, sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie – w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E) i w multipleksach lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).

Kanał Telezakupy Mango 24 zakończył nadawanie
Kanał Telezakupy Mango 24 zakończył nadawanie

Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Telezakupy Mango 24:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 10 (11,393 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Mango 24
PID V: 517 (MPEG-4/SD)
PID A: 700 (pol)
PID PCR: 517
SID: 4316/4348
PID TXT: 581
PID PMT: 265/288
Provider: TVN
Kodowanie: brak (FTA)

W miejscu transmisji nadawane jest zapętlone krótkie promo zapraszające do oglądania bloków programowych z telezakupami Mango na antenie kanałów TVN i TVN7.
 

Mango 24 – promo
Kanał Telezakupy Mango 24 rozpoczął nadawanie w 2002 roku. W 2007 roku firma Mango – Media (nadawca) została przejęta przez Grupę TVN, będącą wtedy częścią Grupy ITI. W 2015 roku Grupę TVN (a co za tym idzie także Mango – Media) przejęła firma Scripps Networks Interactive. W 2017 roku rozpoczęło się przejmowanie Scripps Networks Interactive przez Discovery. W tym samym roku Mango – Media przejęła firma Studio Moderna (więcej tutaj). W 2020 roku nowy właściciel zapowiedział zakończenie nadawania przez kanał Telezakupy Mango 24 (więcej tutaj).

Stacja dostępna była na listach Platformy CANAL+, Orange TV, sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie – w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E) i w multipleksach lokalnych NTC.

Kanał przez całą dobę emitował pasma z telezakupami – produktami marek z portfolio Mango i Studia Moderna. W przeszłości pojawiały się także bloki programowe od zewnętrznych dostawców – erotyczne, ezoteryczne (Kosmica TV i Ezo TV) i sprzedaż ubezpieczeń (MTU).

Autor , źródło:

satkurier.pl

Największy i najstarszy serwis poświęcony telewizji cyfrowej, przygotowywany przez wydawcę miesięcznika SAT Kurier. Bieżące wydarzenia z rynku mediów i nowych technologii. Portal SATKurier.pl - najnowsze informacje - telewizja, media, platformy, nowe kanały, radio, technologie, transmisje sportowe

You May Also Like

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.