mux8 Lublin – start emisji sygnału

Materiał dostępny tylko dla zalogowanych.


Zaloguj się aby uzyskać dostęp do treści.

lub użyj konta z poniższych portali:

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

You May Also Like

11 thoughts on “mux8 Lublin – start emisji sygnału

  1. Szanowny Panie Piotrze.Podaje Pan moce nadawania w poszczególnych azymutach a wcześniej pisze Pan ,że charakterystyka jest dookólna….Przecież Pan sam sobie zaprzecza.Nadajniki w Tarnawatce,Piaskach,jak i ten który zostanie uruchomiony w Bożym Darze mają tak powycinane wstęgi,że w jednym kierunku nadają pełną mocą w w innym z mocą która jest znikoma(poniżej 1 kW).Wiem,że np.mieszkańcy Kraśnika na 4 piętrze mają zero sygnału MUX-8 z Piask pomimo 35 kW mocy i nie pomaga nawet antena VHF i wzmacniacz.Sytuację powinien poprawić dopiero Boży Dar,który ma nadawać z mocą 20kW w tamtym kierunku…

  2. Dobra wiadomość. Mam nadzieję że już na dniach to włącza. Jest już zapowiedź włączenia kanałów do oferty mux8 Najlepsza strona o tym temacie w Lublinie – pozdrawiam p. Piotra.

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.