Promocja – Testuj Internet LTE Plus za 9 zł

Plus i Cyfrowy Polsat ponownie dają możliwość testowania Internetu LTE za 9 zł. Promocja rusza 1 sierpnia, a wraz z nią kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego. 

Promocja - Testuj Internet LTE Plus za 9 zł
Promocja – Testuj Internet LTE Plus za 9 zł

Od wtorku, 1 sierpnia br. dostępna jest promocja, dzięki której można testować Internet LTE sieci Plus i Cyfrowego Polsatu, a osoby, które po okresie testów zrezygnują z umowy, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów oprócz opłaty aktywacyjnej.

Promocja „Testuj Internet LTE”:

 • Od 1 sierpnia każdy może przetestować Internet LTE Plus i LTE Plus Advanced za 9 zł
 • Dostępna we wszystkich punktach sprzedaży oraz sklepach internetowych obu operatorów
 • Przez pierwsze 14 dni kontraktu, a w przypadku ofert e-sklepów nawet przez 15 dni, można testować Internet bez opłaty abonamentowej, a jedyny koszt to opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł
 • Dostępna z wybranym routerem Wi-Fi lub modemem LTE lub w ofercie Tylko SIM, a promowanym sprzętem jest router mobilny ZTE MF971V, który pozwala na transmisję danych z prędkością pobierania do 300 Mb/s
 • Związana z podpisaniem umowy na 24 miesiące

Promocja – Testuj Internet LTE Plus za 9 zł

Jak informuje operator, według przeprowadzonego przez Streetcom „Badania Internetu LTE PLUS 2017”został on pozytywnie oceniony przez zdecydowaną większość badanych. Badanie metodą CAWI zostało przeprowadzone w maju br. w formie pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru, a uczestniczyli w nim testerzy, korzystający z Internetu mobilnego różnych operatorów. W trakcie badania korzystali oni z najpopularniejszych usług internetowych i 9 na 10 respondentów uznało, że Internet LTE Plus:

 • jest super do korzystania z portali społecznościowych,
 • jest super do słuchania muzyki,
 • jest super do oglądania wideo,
 • jest super do grania w sieci,
 • daje dostęp do wszystkiego, czego potrzebują,
 • zabraliby ze sobą w podróż,
 • jest po prostu super,
 • poleciłoby go znajomemu lub rodzinie.

Promocję „Testuj Internet LTE Plus za 9 zł” wspierać będzie kampania reklamowa. W filmach pt. „9 na 10” Szymon Majewski będzie prezentował zalety Internetu LTE Plus w różnych codziennych sytuacjach, w których niezbędne jest stabilne i szybkie łącze. Reżyserem spotów jest Bartek Ignaciuk, operatorem obrazów Jan Holoubek, a powstały one na podstawie scenariuszy Piotra Fuka i Zuzanny Wrońskiej. Kampanię przygotowała Agencja Scholz & Friends, a za produkcję odpowiadał Ryszard Kłosowski i Dom Produkcyjny TFP. Kampania będzie realizowana w telewizji, OOH, online i social mediach, a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum.
 

 
Autor , źródło:

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

You May Also Like

One thought on “Promocja – Testuj Internet LTE Plus za 9 zł

 1. Ja wziąłem podczas trwania testów nawet lejek się nie włączył gdy przekroczyłem limit wszystko działało idealnie po podpisaniu umowy 8 a 9 dostałem lejek i prędkość samego internetu jakoś też w dziwny sposób zmalała Ku przestrodze!!

Dodaj komentarz ...

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: