Zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie przetwarzania i ochrony danych osobowych - informujemy że nasz serwis wdrążył szereg nowych zastosowań aby spełnić w/w obowiązki. Od teraz Twoje dane są jeszcze bardziej zabezpieczone i masz nad nimi pełną kontrolę. Więcej o tym w Polityka danych osobowych.  POSZUKUJESZ MONTERA RTV-SAT TO DOBRZE TRAFIŁEŚ -AŚ. POZOSTAŃ Z NAMI POSZUKUJESZ KONTAKTU - WYBIERZ ZAKŁADKĘ KONTAKT.  ZAPEWNILIŚMY DOBRY ODBIÓR TYSIĄCOM MIESZKAŃCÓW LUBLINA I OKOLIC - DOŁĄCZ DO OSÓB ZADOWOLONYCH Z DOBREGO ODBIORU

Więcej Internetu LTE za mniej w Cyfrowym Polsacie

Autor , źródło:

Anita Kaźmierska, Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat wprowadza 14 lutego br. zmiany w ofercie internetowej. W nowej odsłonie Internet LTE Plus i LTE Plus Advanced będzie dostępny w większych niż dotychczas pakietach danych w niższych cenach. W ofercie pojawią się nowe pakiety GB, nowa usługa „Ochrona Internetu” – na próbę do 2 miesięcy bez opłat, możliwość zawarcia umowy na 12 miesięcy oraz dostępny od niedawna Zestaw Internetu Domowego 300, który pozwala na pobieranie danych z szybkością do 300 Mb/s.

Więcej Internetu LTE za mniej w Cyfrowym Polsacie
Więcej Internetu LTE za mniej w Cyfrowym Polsacie

Nowa oferta Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie:

 • Pakiety do wyboru:
  – 30 GB za 30 zł,
  – 45 GB za 40 zł,
  – 60 GB za 50 zł
  – 100 GB za 70 zł.

  Więcej Internetu LTE za mniej w Cyfrowym Polsacie

 • Usługa LTE BEZ KOŃCA w cenie abonamentu od pakietu za 40 zł miesięcznie (klienci mogą z niej skorzystać płacąc 10 zł mniej niż dotychczas).
 • Sprzęt obsługujący LTE Plus Advanced, umożliwiający pobieranie danych z szybkością do 300 Mb/s. Do wyboru m.in.:
  – router mobilny ZTE MF 971V,
  – router stacjonarny HUAWEI B525,
  – Zestaw Internetu Domowego 300.
 • 2 miesiące abonamentu bez opłat i 2 miesiące bez opłaty za udostępnienie sprzętu, jeżeli wybiorą ofertę z modemem lub routerem.
 • Nowa usługa „Ochrona Internetu” – pakiet antywirusowy z 3 licencjami (np. na komputer, tablet i smartfon) na próbę razem z ofertą Internetu. Przy umowie na 24 miesiące można ją testować za darmo przez 2 miesiące, a przy umowie na 12 miesięcy – przez miesiąc. Potem opłata wynosi 9 zł miesięcznie.
  Dzięki usłudze „Ochrona Internetu” użytkownicy otrzymują:
  – bezpieczeństwo loginów i haseł, ochronę przed kradzieżą numeru karty kredytowej,
  – ochronę dzieci przed niepożądanymi treściami w Internecie,
  – ochronę bankowości online zgodną z zaleceniami banków,
  – ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem oraz programami wymuszającymi okup,
  – funkcję Antyzłodziej – możliwość zdalnego czyszczenia smartfonu, jego lokalizację lub blokadę.
 • Możliwość podpisania umowy na krótszy, 12-miesięczny okres. W tej opcji dostępne są również różne pakiety danych, od 15 GB za 30 zł do 50 GB za 70 zł.

Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet jednorazowy do wykorzystania przez całą długość kontraktu – do 300 GB. Jak informuje operator, oferowany przez Cyfrowy Polsat i Plus Internet LTE obejmuje dziś swoim zasięgiem ponad 99 proc. Polaków.

Jeżeli spodobała się Tobie strona udostępnij ją innym:


Nasze zdjęcia z galerii:

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Zobacz również

Dodaj komentarz do strony

Bądź pierwszy!

avatar

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?