Zgromadzenie dotyczące braku obwodnicy Niemiec

Przejście po pasach z transparentami odbędzie się 16.09.2016 roku, godz. 16:00-16:45

„Art. 7. 1. Organizator zgromadzenia zawiadamia organ gminy o zamiarze zorganizowania zgromadzenia w taki sposób, aby wiadomość dotarła do organu nie wcześniej niż na 30 dni i nie później niż na 6 dni przed planowaną datą zgromadzenia”.

obwodnica
Zgromadzenie dotyczące braku obwodnicy Niemiec
Foto: www.polskatimes.pl

W myśl powyższej ustawy podaję niezbędne dane:

 1. Organizator (jak również przewodniczący zgromadzenia – nie ma odrębnej osoby) : Kamil Rarak – zdjęcie;
  Adres zamieszkania i korespondencji: Kliknij aby zobaczyć;
  PESEL: Kliknij aby zobaczyć;
  Telefon – 794-565-644,
  Adres e-mail: kamil.rarak@wp.pl
 2. Cel: przypomnienie oraz zasygnalizowanie mediom i organom decyzyjnym o problemie jakim jest brak obwodnicy miejscowości Niemce – głównym problemem jest same centrum Niemiec, które to w godzinach szczytu 1500-1800 jest wręcz sparaliżowane (przy ruchu sięgającego rzędu ponad 24 tyś. aut na dobę – dane z 2015 roku)
 3. Miejsce i czas: 16.09.2016 roku, godz. 1600-1645
 4. Liczba osób i sposób przebiegania: szacowana około 50-100 osób; przejście po pasach dla pieszych w 3 miejscach drogi krajowej 19 (osiedle chmielno, na wysokości połowy chodnika – od osiedla chmielno w stronę lublina oraz na przejściu przy ul. Leonów. Uczestnicy przechodzić będą po przejściach niosąc transparent i puszczając co jakiś czas kolumnę samochodów
 5. Przedsięwzięte środki bezpieczeństwa. Wynikające z ustawy – informacja dla policji, informacja na stronie Bip, odblaski i oznaczenie organizatora zebrania oraz poinformujemy media i punkt informacji drogowej

 

Fot. poglądowa umieszczona w banerze pochodzi ze strony:

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.