Zgromadzenie dotyczące braku obwodnicy Niemiec

Przejście po pasach z transparentami odbędzie się 16.09.2016 roku, godz. 16:00-16:45

„Art. 7. 1. Organizator zgromadzenia zawiadamia organ gminy o zamiarze zorganizowania zgromadzenia w taki sposób, aby wiadomość dotarła do organu nie wcześniej niż na 30 dni i nie później niż na 6 dni przed planowaną datą zgromadzenia”.

obwodnica
Zgromadzenie dotyczące braku obwodnicy Niemiec
Foto: www.polskatimes.pl

W myśl powyższej ustawy podaję niezbędne dane:

 1. Organizator (jak również przewodniczący zgromadzenia – nie ma odrębnej osoby) : Kamil Rarak – zdjęcie;
  Adres zamieszkania i korespondencji: Kliknij aby zobaczyć;
  PESEL: Kliknij aby zobaczyć;
  Telefon – 794-565-644,
  Adres e-mail: kamil.rarak@wp.pl
 2. Cel: przypomnienie oraz zasygnalizowanie mediom i organom decyzyjnym o problemie jakim jest brak obwodnicy miejscowości Niemce – głównym problemem jest same centrum Niemiec, które to w godzinach szczytu 1500-1800 jest wręcz sparaliżowane (przy ruchu sięgającego rzędu ponad 24 tyś. aut na dobę – dane z 2015 roku)
 3. Miejsce i czas: 16.09.2016 roku, godz. 1600-1645
 4. Liczba osób i sposób przebiegania: szacowana około 50-100 osób; przejście po pasach dla pieszych w 3 miejscach drogi krajowej 19 (osiedle chmielno, na wysokości połowy chodnika – od osiedla chmielno w stronę lublina oraz na przejściu przy ul. Leonów. Uczestnicy przechodzić będą po przejściach niosąc transparent i puszczając co jakiś czas kolumnę samochodów
 5. Przedsięwzięte środki bezpieczeństwa. Wynikające z ustawy – informacja dla policji, informacja na stronie Bip, odblaski i oznaczenie organizatora zebrania oraz poinformujemy media i punkt informacji drogowej

 

Fot. poglądowa umieszczona w banerze pochodzi ze strony:

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy Preference Center

Polityka ciasteczek

Uwaga, ta strona używa Cookies Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.