ZAPROSZENIE: na II Piknik Majowy Woli Niemieckiej

W najbliższą sobotę tj. 7 maja 2016 r. zapraszamy wszystkich mieszkańców Woli Niemieckiej oraz jej sympatyków do spędzenia w przyjemnym towarzystwie słonecznej majowej soboty. Start imprezy o godzinie 12.00.

Stowarzyszenie „Wspólna Wola” pozyskało fundusze na przeprowadzanie pikniku majowego w Mini Zoo w Leonowie. Planowane jest (podobnie jak w poprzednim roku) przeprowadzenie rożnego rodzaju zawodów sportowo – kulturalnych, pokazów z udzielania pierwszej pomocy, instruktarzu z bezpiecznego funkcjonowania w ruchu pieszych. Piknik uświetni oprawa muzyczna w tym wykonywana przez rodzimych artystów – śpiewy i gra na gitarze (w poprzednim roku robiąca furorę). Dla najmłodszych przewidziane są dmuchawce, wata cukrowa i różnego rodzaju animacje. Powyższe atrakcje są całkowicie bezpłatne. Atmosfera pikniku, palące się ogniska, zabawa i edukacja pozwolą na pogłębienie wiedzy o Woli Niemieckiej, bliższe poznanie swoich sąsiadów oraz bezstresowe spędzenie czasu w rodzinnym gronie.

Piknik planowany w najbliższą sobotę tj. 7 maja 2016 r. o godzinie 12.00 , jednakże jeżeli pogoda nie pozwoli na jego realizację, zostanie on przeniesiony na kolejną sobotę. Z tego też względu organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności – pomoże to w dopracowaniu jak najlepszej logistyki całej akcji.

Kontakt: Kamil Rarak tel. 794 565 644

plakat

0 0 vote
Article Rating
Gm. Niemce

Gm. Niemce

Autor informacji podanych przez oficjalny serwis internetowy Gminy Niemce www.niemce.pl Oficjalna strona gminy Niemce: https://www.niemce.pl

You May Also Like

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x