Informujemy że w terminie 16-28.07.2018 nie realizujemy zleceń na usługi RTV-SAT & Net. Zapraszamy w terminie późniejszym.

Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej – Nasutów

Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej – Nasutów. W piątek po południu w Nasutowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jak się okazało sprawca zdarzenia był nietrzeźwy.

 
Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej - Nasutów
Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej – Nasutów

 

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16 w Nasutowie. Kierujący pojazdem marki Fiat wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z autem marki Toyota.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala został przetransportowany kierowca fiata. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie 1,4 promila alkoholu.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie zdarzenia odbywał się z utrudnieniami.

Krupa Piotr

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Zobacz również

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.