POSZUKUJESZ: MONTERA RADIA, TELEWIZJI LUB INTERNETU, INFORMACJI O USŁUGACH, WSPARCIA TECHNICZNEGO - TO DOBRZE TRAFIŁEŚ -AŚ, POZOSTAŃ Z NAMI.           DZIĘKUJEMY ZA WIELOLETNIE ZAUFANIE NASZEJ FIRMIE.

Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej – Nasutów

Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej – Nasutów. W piątek po południu w Nasutowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jak się okazało sprawca zdarzenia był nietrzeźwy.

 
Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej - Nasutów
Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej – Nasutów

 

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16 w Nasutowie. Kierujący pojazdem marki Fiat wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z autem marki Toyota.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala został przetransportowany kierowca fiata. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie 1,4 promila alkoholu.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie zdarzenia odbywał się z utrudnieniami.

Jeżeli spodobała się Tobie strona udostępnij ją innym:

FacebookTwitterGoogleVkontakteLinkedInOdnoklassnikiEmail this pagePrint this page


Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Zaloguj się przez:Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *