Od 10 do 30.11.2017r. Systemy Antenowe Piotr Krupa nie wykonuje usług RTV i SAT. Przepraszamy za utrudnienia. Daniello (Garbów) i Darozjaro (Podkarpacie) wykonują zlecenia na własnym terenie.Jeżeli nie znalazłeś tematu, którego poszukujesz napisz do nas przez formularz pocztowy. Pomożemy odszukać rozwiązania.

Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej – Nasutów

Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej – Nasutów. W piątek po południu w Nasutowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jak się okazało sprawca zdarzenia był nietrzeźwy.

 
Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej - Nasutów
Wypadek dwóch samochodów osobowych w Alei Lipowej – Nasutów

 

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16 w Nasutowie. Kierujący pojazdem marki Fiat wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z autem marki Toyota.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala został przetransportowany kierowca fiata. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie 1,4 promila alkoholu.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie zdarzenia odbywał się z utrudnieniami.

Krupa Piotr

Od lat 90 Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz monterskie. Obecnie serwisant RTV-SAT.
Autor i administrator kilku stron www w tym obecnej krupapiotr.pl.
Od 10 lat prowadzący firmę “SYSTEMY ANTENOWE – PIOTR KRUPA”.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy - napisz komentarz!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz