Przypominamy że na stronie dostępny jest dla zalogowanych Live Box czyli Czat online. Możecie pisać opinie, dzielić się doświadczeniem itd - wszystkie tematy dozwolone. Zapraszam.  POSZUKUJESZ MONTERA RTV-SAT TO DOBRZE TRAFIŁEŚ -AŚ. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NAMI.

W Dysie rozpocznie działalność Klub Malucha TULI TUTUŚ

W Dysie rozpocznie działalność Klub Malucha TULI TUTUŚ. Już pod koniec br. na przełomie listopada i grudnia w Dysie na ul. Polnej 12, będzie utworzone miejsce dziennej opieki dla dzieci w wieku 1-3 latka otwarte od 6.30 do 17.00. Obecnie trwa budowa całego obiektu. Będzie to kameralne miejsce dla 15 dzieci z zagospodarowanym ogrodem do zabawy.

W Dysie rozpocznie działalność Klub Malucha TULI TUTUŚ
W Dysie rozpocznie działalność Klub Malucha TULI TUTUŚ

Klub Malucha TULI TUTUŚ – bo o nim tu mowa, będzie miał ciekawy program zajęć dla dzieci, profesjonalną kadrę oraz będzie spełniał wszystkie wymogi Sanepidu i Straży Pożarnej. Inwestorem całego przedsięwzięcia jest jedna z mam, która już niedługo wraz z mężem i czwórką własnych dzieci zamieszka w Dysie.

Już dziś można zadzwonić pod numer 509 77 99 54 i dopytać o szczegóły powstawania tego miejsca, a także zapisać dziecko do tworzącej sie grupy. Więcej informacji nt. klubu znajdą Państwo na stronie www.tulitutus.pl oraz fanpage na Facebooku Tuli Tutuś Klub Malucha.

Zapraszamy!
 

Jeżeli spodobała się Tobie strona udostępnij ją innym:


Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Zobacz również