W dniach od 14.09 do 15.10.2018r. nie wykonujemy usług. Przepraszamy państwa za utrudnienia i zapraszamy w terminie późniejszym.

W Dysie rozpocznie działalność Klub Malucha TULI TUTUŚ


W Dysie rozpocznie działalność Klub Malucha TULI TUTUŚ. Już pod koniec br. na przełomie listopada i grudnia w Dysie na ul. Polnej 12, będzie utworzone miejsce dziennej opieki dla dzieci w wieku 1-3 latka otwarte od 6.30 do 17.00. Obecnie trwa budowa całego obiektu. Będzie to kameralne miejsce dla 15 dzieci z zagospodarowanym ogrodem do zabawy.

W Dysie rozpocznie działalność Klub Malucha TULI TUTUŚ
W Dysie rozpocznie działalność Klub Malucha TULI TUTUŚ

Klub Malucha TULI TUTUŚ – bo o nim tu mowa, będzie miał ciekawy program zajęć dla dzieci, profesjonalną kadrę oraz będzie spełniał wszystkie wymogi Sanepidu i Straży Pożarnej. Inwestorem całego przedsięwzięcia jest jedna z mam, która już niedługo wraz z mężem i czwórką własnych dzieci zamieszka w Dysie.

Już dziś można zadzwonić pod numer 509 77 99 54 i dopytać o szczegóły powstawania tego miejsca, a także zapisać dziecko do tworzącej sie grupy. Więcej informacji nt. klubu znajdą Państwo na stronie www.tulitutus.pl oraz fanpage na Facebooku Tuli Tutuś Klub Malucha.

Zapraszamy!
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy z podaniem źródła i autora.

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

Inne podobne wpisy