Szkolenie pododdziałów 2.LBOT na terenie Gminy Niemce

W najbliższą niedzielę, 20.01.2019 r. w godz. 8.00 – 16.00 żołnierze z pododdziałów 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej będą realizować szkolenie w rejonie miejscowości Nasutów oraz Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego na terenie Gminy Niemce.

Szkolenie pododdziałów 2.LBOT na terenie Gminy Niemce
Szkolenie pododdziałów 2.LBOT na terenie Gminy Niemce

Podczas szkolenia nie będzie wykorzystywana amunicja bojowa i środki pozoracji pola walk tj. amunicja ślepa, środki imitujące wystrzał armatni, oraz granaty dymne.

W trakcie realizacji szkolenia nie wystąpią żadne utrudnienia oraz zagrożenia życia lub zdrowia dla lokalnej ludności. Zajęcia nie będą generować konieczności angażowania środków finansowych ze strony samorządu lokalnego i administracji państwowej.

Dowódca ćwiczącego pododdziału zobowiązany jest do zapewnienia porządku, dyscypliny oraz czystości w miejscach szkolenia. Nie będą stwarzać utrudnień w ruchu lokalnym po drogach gminnych lub innych ciągach komunikacyjnych, chyba, że organizacja zajęć będzie opierać się na infrastrukturze drogowej lub obiektach przy niej umieszczonych.

W przypadku wykorzystywania w ramach szkolenia obiektów infrastruktury będących w posiadaniu właściwych terytorialnie organów administracji rządowej / samorządowej wymagane jest sporządzenie / uzyskanie osobnego porozumienia / zgody. 

Osoby odpowiedzialne za realizację szkolenia: Kpt. Damian Machałek tel: 881 326 426

Fot. do.wp.mil.pl

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy Preference Center

Polityka ciasteczek

Uwaga, ta strona używa Cookies Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.