Program interwencyjny TVP INFO w Niemcach ws. obwodnicy

W dniu 2.02.2017 r. w Niemcach o godzinie 18.00 odbył się program interwencyjny na żywo pt. “To jest temat”. Dziennikarze TVP INFO zajęli się problemem okolicznych mieszkańców jakim jest brak obwodnicy Niemiec.

TVP Info: To jest temat – Obwodnica Niemiec

 

Program interwencyjny TVP INFO w Niemcach ws. obwodnicy
Program interwencyjny TVP INFO w Niemcach ws. obwodnicy

Wszyscy, których dotyka brak obwodnicy wzięli udziału w realizacji audycji o godz. 18.00 w pobliżu przejścia dla pieszych na ul. Lubelskiej w Niemcach przy osiedlu Chmielno.

TVP Info: Blokada krajowej “dziewiętnaski”. Konieczna jest obwodnica

Od autora:
Przypomnijmy że sprawa obwodnicy Niemiec ciągnie się już od kilku lat. Tutaj znajdziesz więcej publikacji na temat Obwodnica Niemiec. 16 września 2016 r. odbył się protest mieszkańców zorganizowany przez przewodniczącego Kamila Raraka, który polegał na blokowaniu drogi DK19 na wysokości miejscowości Niemce z przerwami na przejazd pojazdów co  kilkanaście minut.  Sprawę obwodnicy prowadził również poseł Henryk Smolarz (PSL). Dla przypomnienia poniższa fotografia.

Sprawa ma również swoją stronę na FB tutaj link. Wszystkie starania polityków, mediów oraz ludności nie zaowocowały jeszcze budową samej obwodnicy. Wszystkie starania jednak przybliżają społeczeństwu problem braku obwodnicy i jaki ma ona wpływ na komfort i czas podróżujących oraz bezpieczeństwo pieszych. Kładzione są również naciski po stronie decydentów.

Fragment obwodnicy Niemiec stanowiącej część obwodnicy Lublina
0 0 vote
Article Rating

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

You May Also Like

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x