Pijany rowerzysta jechał środkiem drogi.

Pijany rowerzysta jechał środkiem drogi. Do kolejnego wypadku z udziałem pijanego kierowcy, tym razem jednośladu, doszło wieczorem w Nasutowie. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Pijany rowerzysta jechał środkiem drogi.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 16:30 w Nasutowie. Na Alei Lipowej samochód potrącił rowerzystę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący mercedesem mężczyzna jechał w kierunku Dysa. W ostatniej chwili zauważył poruszającego się środkiem drogi rowerzystę.

Usiłował go jeszcze ominąć, zjeżdżając na pobocze, jednak manewr się nie udał i doszło do potrącenia. Rowerzysta został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, doznał m.in. urazu głowy.

Jak się okazało, jednoślad nie posiadał żadnego oświetlenia a jadący nim mężczyzna żadnych elementów odblaskowych. Do tego mężczyzna był pijany.Badanie alkomatem wykazało, że miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga Dys – Nasutów jest w tym miejscu całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)
Pijany rowerzysta jechał środkiem drogi.

 

Nasze zdjęcia skojarzone z tematem:

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.