Listy z wojny – Teatr z Nasutowa w Lubartowie

Listy z wojny – Teatr z Nasutowa. Spektakl „Listy z wojny”, przygotowany pod kierunkiem Grażyny Gliwki i Sergiusza Kieruzela przedstawiał wojenne losy Nasutowian, powołanych pod broń w roku 1939 oraz osób związanych z Nasutowem; Sługi Bożego Stefana Wyszyńskiego, błogosławionego Biskupa Władysława Gorala, gen. Karola Ziemskiego.

Listy z wojny - Teatr z Nasutowa w Lubartowie

Scenariusz oparto w części na autentycznych listach z frontu, na relacjach świadków wydarzeń i rodzinnych wspomnień oraz na faktach historycznych. „Listy z wojny” prezentowane były na terenie województwa lubelskiego m.in. w Nasutowie, Krasieninie, Dysie, Niemcach, Łukowie, Lubartowie oraz wielokrotnie w Lublinie.

Listy z wojny – Teatr z Nasutowa w Lubartowie

„Listy z wojny” prezentowane były m.in. w Nasutowie, Krasieninie, Dysie, Niemcach, Łukowie, Lubartowie oraz w Lublinie w parafii Bł biskupa Gorala i klasztorze O.O. Dominikanów.

Relacja w TV „Kanał S” z występów w sali widowiskowej w Lubartowie: http://kanals.pl/wideo,3510,informacje_-_edycja_337,_10032017_.html / od 13:13 min

URUCHOM VIDEO – ZOBACZYSZ FRAGMENT PROGRAMU O WYSTĘPIE TEATRU Z NASUTOWA

Listy z wojny - Teatr z Nasutowa w Lubartowie

Teatr z Nasutowa – poszukaj innych materiałów tutaj.

Nasze zdjęcia skojarzone z tematem:

Krupa Piotr

Od lat 90' Instalator RTV-SAT wykonujący prace: projektowe, wyceny inwestycyjne oraz wszelkiego rodzaju prace monterskie RTV-SAT & NET. Obecnie właściciel firmy SYSTEMY ANTENOWE oraz serwisu internetowego krupapiotr.pl, ponadto na co dzień instalator RTV-SAT. Udzielający się w różnego rodzaju akcjach społecznych, lokalnych i ogólnokrajowych.

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz do strony

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.